poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

John Travolta wspomina 'Speed Kills’ Co-Star Tom Sizemore: An „Excellent Character Actor”

John Travolta wspominał swoją Speed Kills co-star Tom Sizemore na mediach społecznościowych, nazywając aktora – który zmarł w piątek w wieku 61 lat – „doskonałym aktorem postaci.”

Dwójka pracowała razem nad dramatem kryminalnym z 2018 roku, w którym wystąpili również Jennifer Esposito, Kellan Lutz i James Remar, a reżyserem była Jodi Scurfield. „Odkryłem, że jest doskonałym aktorem postaci” – napisał Travolta w sobotnim Instagram Story. „Dokładnie wiedział, co robi. Bardzo podobało mi się doświadczenie pracy z nim. Będzie go brakowało.”

Sizemore, najbardziej znany z występów w filmach akcji z lat 90-tych i wczesnych 00-tych, takich jak Heat, Black Hawk Down i Pearl Harbor, jak również nagrodzony Oscarem Szeregowiec Ryan, zmarł w piątek po udarze i tętniaku mózgu w swoim domu w L.A. 18 lutego. Był hospitalizowany na oddziale intensywnej opieki medycznej Providence Saint Joseph Medical Center i pozostawał w śpiączce aż do zeszłego tygodnia, kiedy to jego przedstawiciel Charles Lago ogłosił, że lekarze stwierdzili, że nie ma już żadnej nadziei w jego przypadku i że jego rodzina podejmie decyzje o zakończeniu życia.

Travolta był jednym z kilku byłych gwiazd Sizemore’a, aby pamiętać True Romance aktor od czasu jego hospitalizacji i śmierci. Jego Heat ko-star Danny Trejo, jak również A Matter of Degrees co-star Wendell Pierce, również podzielili się własnymi kondolencjami w mediach społecznościowych w ciągu ostatniego tygodnia.

„Piękny facet, bóg wezwał kolejnego bohatera z powrotem” – napisał Trejo, obok zdjęcia jego, Sizemore i kolegów gwiazd Heat, takich jak Robert De Niro, Jon Voight i Val Kilmer.

„Jeden z moich pierwszych filmów był z Tomem Sizemore. Bon vivant i wspaniały aktor. Niech Bóg go błogosławi” – napisał Pierce w tweecie 28 lutego.

W niedzielę, rep De Niro również podzielił się oświadczeniem aktora z THR, mówiąc: „Bardzo mi przykro słyszeć o odejściu Toma. Był [wspaniałym] aktorem i darzyłem go wielkim uczuciem.”

Czytaj również:  Phoebe Waller-Bridge przedłuża umowę z Amazonem (Exclusive)

Reżyser i aktor Benny Safdie wspominał czytanie przy stole Sizemore’a do Uncut Gems, który wyreżyserował ze swoim bratem Joshem, w roli Arno, która ostatecznie przypadła Ericowi Bogosianowi. „Improwizował z aktorem obok niego (pomimo tego, że nie było ich w scenie), czasami wymyślając nowe szczegóły fabuły” – powiedział Safdie o Sizemore. „To sprawiło, że całkowicie przewidywalne doświadczenie stało się nieprzewidywalne”

W 2015 roku Sizemore czytał partię Bagosiana podczas czytania stolikowego dla Gems. Improwizował z aktorem obok (pomimo tego, że nie było ich w scenie), czasami wymyślając nowe szczegóły fabuły… to sprawiło, że całkowicie przewidywalne doświadczenie stało się nieprzewidywalne. RIP pic.twitter.com/4AGaE6rF71

– SAFDIE (@JOSH_BENNY) 4 marca 2023

Maeve Quinlan, z którą Sizemore był żonaty w latach 1996-99, również wysłała w piątek swoje „modlitwy” do jego rodziny i dwóch żyjących synów, Jaydena i Jaggera. „Niech bóg trzyma was w dłoni, daje wam siłę i błogosławi was obu”.

Moje serdeczne kondolencje dla całej rodziny Sizemore.
Najbardziej szczególnie, moje myśli i modlitwy wychodzą do dwóch synów Toma, Jayden i Jagger. Niech Bóg trzyma was w dłoni, daje wam siłę i błogosławi was obu.#tomsizemore #rip #tomsizemorerip

– Maeve Quinlan (@maevequinlan) 4 marca 2023

Latest Posts

Nie przegap