poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

’John Wick’ Trailer: Keanu Reeves powraca do akcji w czwartej części filmu

John Wick po raz kolejny wraca do akcji.

Teaserowy zwiastun czwartej części filmowej franczyzy, John Wick, został udostępniony podczas panelu Comic-Con w piątek, drażniąc epickie sekwencje walki, które mają nadejść.

W zwiastunie filmu Lionsgate, Wick Reevesa jest najpierw widziany, jak uderza w słup z liną, podczas gdy dawniej emerytowany zabójca jest podsłuchiwany, gdy jest pytany, „Czy zastanowiłeś się, gdzie to się skończy?” i mówi, „Nikt, nawet ty, nie może zabić wszystkich.”

Przez cały trailer, Wick Reevesa można zobaczyć konfrontację z różnymi złymi facetami i wykorzystanie różnych broni, w tym nunchaku. Król Bowery Laurence Fishburne’a pyta później: „Jesteś gotowy, John?”, na co Wick Reevesa odpowiada po prostu: „Tak”.

Rzut oka na film został po raz pierwszy teasowany na CinemaCon na początku tego roku. Reeves i reżyser Chad Stahelski powiedzieli The Hollywood Reporter, że jednym z ich celów dla czwartego filmu było „znalezienie nowych i interesujących sposobów, aby John Wick cierpiał”

„To stąd bierze się akcja. Dowiedz się, jak sprawić, by cierpiał, a potem projektuj wstecz” – powiedział wtedy Stahelski.

John Wick: Rozdział 3 – Parabellum stał się najlepiej zarabiającym filmem z serii akcji po zaledwie 10 dniach od premiery. Film zarobił 181 milionów dolarów w globalnym box office, przewyższając John Wick: Rozdział 2 o 171,5 miliona dolarów oraz oryginalny John Wick, który zakończył swój 2014 rok z 88,7 milionami dolarów na całym świecie.

Jeśli chodzi o to, czy czwarty film będzie ostatnim filmem o Johnie Wicku, Reeves powiedział wtedy: „Po prostu atakujemy jeden po drugim”, podczas gdy Stahelski dodał: „Robimy to rozdział po rozdziale. Tak jak autor; piszemy rozdział, drapiemy się po głowie, piszemy następny rozdział.”

John Wick ukaże się 24 marca 2023 r.

Czytaj również:  Uzwiązkowieni koordynatorzy postprodukcji w Nowym Jorku ratyfikują pierwszy kontrakt (na wyłączność)

Latest Posts

Nie przegap