31 maja 2022 r. | godz. 21:46

Wstrzymaj się z dramatem.

JoJo Siwa w epicki sposób odparła trollowi na Twitterze, który próbował skrytykować ją za brak odpowiednich umiejętności do sędziowania w „So You Think You Can Dance”.

„Dammit. Zobaczyłam nagłówek 'Judge Leaves #sytycd’ i się podekscytowałam. Tak! @itsjojosiwa odszedł! Ale nie. To był Matthew Morrison” – napisał krytyk, odnosząc się do nagłego odejścia aktora z serii konkursów tanecznych.

„Dammit! Myślałem, że wniósł do programu perspektywę broadwayowską. Może nie jest ekspertem od tańca, ale od showmanship. Nadal nie będę oglądać.”

Siwa, lat 19, retweetował wiadomość we wtorek, dodając: „dosłownie dlaczego to tweetować?”

Profesjonalna tancerka zaczęła następnie wymieniać niektóre ze swoich licznych osiągnięć w karierze: „18 lat wiedzy o tańcu, 4 duże taneczne programy telewizyjne, zatrudniłam ponad 1000 tancerzy, 16 tanecznych teledysków.”

Dodała też: „Jeśli mnie nie lubisz, to w porządku… ale jeśli myślisz, że nie znam się na tańcu, to jesteś głupia.”

Pictured from left: Stephen
17. sezon „SYTYCD” miał swoją premierę w połowie maja, a w roli jurorów wystąpili Siwa, Morrison i Stephen „tWitch” Boss.
Adam Rose/FOX

Siwa – która tańczy i śpiewa od najmłodszych lat – zdobyła sławę dzięki występom w programach „Abby’s Ultimate Dance Competition” i „Dance Moms” u boku swojej matki Jessalynn.

„Kiedy mój mąż przychodził po nią do [dance] studia, nie chciała wyjść w nocy”, dumna mama powiedziała Rolling Stone w czerwcu 2019 roku. „Miała 2 lata”.

Od tego czasu wszechstronnie utalentowana animatorka zdobyła miliony zwolenników w mediach społecznościowych, wystąpiła w Nickelodeon, była mentorem zespołu tancerzy w „Siwa’s Dance Pop Revolution” i odbyła tournée po całym świecie, by wymienić tylko kilka ze swoich imponujących osiągnięć.

W listopadzie 2021 roku zajęła również drugie miejsce – i zapisała się w historii wraz z profesjonalną partnerką Jenną Johnson – w 30. sezonie „Tańca z gwiazdami”.

Czytaj również:  Były prawnik Tory'ego Laneza wyjaśnia, że nie został zwolniony, mówi o przegranym procesie
Jenna Johnson and JoJo Siwa performing on “Dancing With the Stars.”
Tancerka rywalizowała w 30. sezonie „Tańca z gwiazdami” z Jenną Johnson.
ABC via Getty Images

Siwa została następnie wybrana do sędziowania w programie „SYTYCD” obok Morrison i Stephena „tWitch'” Bossa, z Cat Deeley powracającą w roli prowadzącej, w 17. sezonie programu.

O programie było głośno od czasu, gdy 43-letni Morrison potwierdził, że odchodzi z powodu nieprzestrzegania „protokołów produkcji konkursowej”.

„Możliwość bycia sędzią w programie 'So You Think You Can Dance’ była dla mnie niesamowitym zaszczytem. Dlatego z głębokim żalem informuję, że opuszczam program” – powiedział 27 maja w oświadczeniu dla Us Weekly absolwent „Glee”.

„Po nakręceniu rund przesłuchań do programu i zakończeniu selekcji 12 finalistów, nie przestrzegałam protokołów produkcji programu, co uniemożliwiło mi sprawiedliwe ocenianie konkursu. Nie potrafię wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych i będę obserwował wraz z wami to, co wiem, że będzie jednym z najlepszych sezonów.”

Matthew Morrison and JoJo Siwa on stage during an episode of
„Nie jestem w stanie wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych” – powiedział Morrison w oświadczeniu.
Mike Yarish/FOX

Więcej szczegółów nie zostało jeszcze ujawnionych, ale źródło podało, że „było to drobne wykroczenie, które spowodowało odejście Morrison z serialu” Page Six skontaktowało się z Morrison i Foxem w celu uzyskania komentarza.

„So You Think You Can Dance” emitowany jest w środy o 21:00 ET/PT na Fox.