13 maja 2023 r. |16:29

Jonathan Majors spotyka się z Meagan Good.

Gwiazda Marvela – która boryka się z ciągłymi problemami prawnymi – nawiązała romans z aktorką „Think Like a Man”, donoszą liczne media.

Źródła z bezpośrednią wiedzą powiedziały TMZ, że chociaż ich związek jest „dość nowy”, Majors, 33, i Good, 41, „zbliżyli się” w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Dwójka poszła nawet obejrzeć film w Alamo Drafthouse w Los Angeles w ostatni weekend, według jednego z naocznych świadków.

Strona 6 skontaktowała się z przedstawicielami Majorsa i Gooda w celu uzyskania komentarza.

Jak wcześniej informowaliśmy, Majors jest obecnie oskarżony o napaść. Został aresztowany w marcu za rzekome duszenie byłej dziewczyny podczas domowej kłótni na Manhattanie.

A photo of Meagan Good
Dwójka podobno „zbliżyła się” w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Instagram
Meagan Good
Good i Majors nie potwierdzili jeszcze publicznie związku na własną rękę.
Instagram

Majors został zabrany do aresztu bez incydentu i oskarżony o uduszenie, napaść i molestowanie, według policji.

Jednak adwokat gwiazdy „Lovecraft Country”, Priya Chaudhry, energicznie broniła niewinności swojego klienta. Twierdzi, że to Majors był ofiarą fizycznej napaści, a nie jego była, i że jest na to dowód wideo.

W aktach sądu karnego hrabstwa Nowy Jork, uzyskanych przez Page Six, Chaudhry twierdzi, że była dziewczyna Majorsa mogła być widziana na imprezie w Loosie’s Nightclub w hotelu Moxy na Manhattanie we wczesnych godzinach 25 marca, krótko po walce, o której mowa.

Jonathan Majors in California
Wiadomość o romansie pojawia się wśród trwających kłopotów prawnych Majorsa.
Getty Images dla BET

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Na nagraniach widać, jak ex Majorsa używa swojej „prawej ręki do przeglądania stosu kart kredytowych”, aby obciążyć kartę aktora butelką szampana za 800 dolarów.

Wcześniej powiedziała policji, że po bójce z aktorem doznała złamania palca (w prawej ręce) i uszkodzenia ucha.

Czytaj również:  Nie przegap wyprzedaży Sephora w Cyber Monday, aby skorzystać z ofert na Dyson, Laneige i nie tylko

Chaudhry twierdzi również, że kierowca widział, jak kobieta atakuje Majorsa, „uderzając, drapiąc i atakując” go w związku z pretensjami o niewierność, kiedy on „błagał kierowcę” o otwarcie drzwi, aby mógł wyskoczyć z samochodu i uciec od niej.

Jonathon Majors
Aktor został porzucony przez swój management, firmę PR i Valentino trzy tygodnie po tym, jak został aresztowany za rzekomą przemoc domową.
OConnor-Arroyo / AFF-USA.com / MEGA

Jako dowód jej rzekomej apatii, kobieta była widziana na nagraniach wideo zachowując się „lekko, śmiejąc się, imprezując, jowialnie” w kilku momentach w ciągu nocy – pomimo późniejszego twierdzenia, że gwiazda „Creed III” właśnie ją zaatakowała, według dokumentów.

Kobieta otrzymała pełny tymczasowy zakaz zbliżania się, na który Chaudry zarzuciła Majorsowi, że szczęśliwie się zgodził, ponieważ „nie chce mieć nic wspólnego z kobietą, która go napadła”.

Majors posunął się do ujawnienia wiadomości tekstowych pomiędzy nim a jego byłą w celu oczyszczenia swojego imienia.

Ostatni publiczny związek Good był z DeVonem Franklinem, z którym rozwiodła się po dziewięciu latach małżeństwa.
Instagram

W zrzutach ekranu wiadomości uzyskanych wcześniej przez Page Six, kobieta zapewniła gwiazdę akcji, że „upewni się, że nic się z tym nie stanie”, ponieważ „powiedziałam im, że to moja wina, że próbowałam złapać twój telefon.”

Pomimo głośnego głoszenia swojej niewinności, Majors został porzucony przez swoją firmę zarządzającą talentami i wysoko postawioną firmę PR.

Page Six donosi również, że wielu jego hollywoodzkich przyjaciół „zmarzło” i nie oddzwania do niego.

Good tymczasem rozstała się z byłym mężem DeVonem Franklinem w grudniu 2021 roku po dziewięciu latach małżeństwa. Sfinalizowali swój rozwód w czerwcu 2022 roku.