piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Justin Baldoni wyjaśnia decyzję o postarzeniu postaci w „It Ends With Us” i przyznaje Blake Lively, że w zwiastunie pojawiła się piosenka Taylor Swift

Trzy dni po tym, jak zwiastun It Ends With Us szturmem zdobył internet, reżyser i gwiazda Justin Baldoni otwarcie mówi o reakcji i niektórych z najbardziej szumnie zapowiadanych zmian w stosunku do książki.

Film, w którym główne role grają Baldoni, Blake Lively i Brandon Sklenar, jest adaptacją przebojowej powieści Colleen Hoover pod tym samym tytułem i podąża za Lily Bloom (Lively), kobietą, która przezwycięża traumatyczne dzieciństwo, aby rozpocząć nowy rozdział. Po drodze nawiązuje intensywną więź z uroczym neurochirurgiem Rylem Kincaidem (Baldoni), ale zaczyna dostrzegać w nim strony, które przypominają jej związek jej rodziców.

Podczas premiery The Garfield Movie w Los Angeles w niedzielę, Baldoni – który jest producentem wykonawczym filmu animowanego – mówił o reakcji na zwiastun, mówiąc The Hollywood Reporter, „Słusznie, było po prostu dużo oczekiwania i ludzie, jak sądzę, czuli się niepewni, co to będzie. Naprawdę trudno jest wziąć książkę, która jest ukochana, a także bardzo ważna z wielu powodów społecznych i przekształcić ją w film, a to był pierwszy raz, kiedy ktokolwiek zobaczył, co tak naprawdę robiliśmy przez ostatnie pięć lat. Jestem wdzięczny, że ludzie widzą miłość, troskę i uwagę, które zostały włożone w to od zupy do orzechów i że naprawdę uhonorowaliśmy książkę, jak sądzę „

Jedną z największych zmian w adaptacji filmowej, która spotkała się również z największą reakcją w Internecie, jest postarzenie postaci – kiedy książka się zaczyna, postać Lively ma zaledwie 23 lata. Baldoni wyjaśnił decyzję o postarzeniu postaci w filmie, zauważając: „Pierwotnie Colleen napisała to ponad 10 lat temu i był to czas, kiedy wszyscy pisali YA, a ona chciała, aby postacie były starsze.

„Dla nas chodziło bardziej o uczynienie tej historii bardziej uniwersalną, ponieważ nie jest to tylko historia o młodej kobiecie, to historia o kobietach i nie dyskryminuje” – dodał. „Więc dla nas chodziło bardziej o upewnienie się, że jak najwięcej osób może zrozumieć i odnieść się do postaci i tego, czego doświadcza Lily”

Czytaj również:  Jak twórcy 'Shrinking' Apple TV zdobyli Harrisona Forda i wyciągnęli wnioski z 'Ted Lasso'

Zwiastun zyskał również wiele szumu dzięki piosence Taylor Swift „My Tears Ricochet”, ale Baldoni wskazuje na Lively, BFF Swift, za wylądowanie piosenki. „Nie przypisuję sobie tej zasługi, jestem pewien, że to wszystko zasługa Blake’a” – drażnił się. Film Sony trafi do kin 9 sierpnia.

Latest Posts

Nie przegap