24 maja 2022 | 8:37pm

Gwiazda „Toddlers & Tiaras” Kailia Posey zamówiła serdeczny prezent dla swojej matki, Marcy Posey Gatterman, zanim odebrała sobie życie w wieku 16 lat na początku tego miesiąca.

Zmarła księżniczka pageant zaaranżowała, aby specjalny koc, który znalazła na TikTok, został dostarczony do domu jej mamy dwa tygodnie po tym, jak popełniła samobójstwo, Gatterman ujawnił E! News.

„Droga Mamo, nawet gdy nie jestem blisko, chcę, żebyś wiedziała, że Cię kocham i doceniam. Zawsze. Zawiń się w to i uznaj to za wielki uścisk. Kocham Cię” – czytamy na kocu, według pogrążonej w żałobie matki Posey.

Gatterman podziękował ludziom za ich kondolencje, przypominając jednocześnie młodym zwolennikom, by mówili o tym, jeśli kiedykolwiek poczują się na tyle beznadziejnie, by rozważać samobójstwo.

„To najgorsza rzecz, przez jaką może przejść matka. Rodzice, którzy mają nastolatki, które mają telefony, sprawdzajcie ich telefony” – radziła. „A jeśli zmagacie się z problemami, porozmawiajcie z rodzicami. Oni cię nie oceniają.”

Dodała: „Dostarczą ci pomocy, której potrzebujesz, ale musimy wiedzieć, czego potrzebujesz, aby otrzymać pomoc, której potrzebujesz. Nie trzymaj tego w środku.”

Kailia Posey
Posey zaaranżowała, aby spersonalizowany koc został wysłany do jej matki dwa tygodnie po jej śmierci.
kailiaposey/Instagram

Gatterman po raz pierwszy podzieliła się wiadomością o odejściu córki za pośrednictwem Facebooka 2 maja.

„Nie mam słów ani żadnych myśli”, napisała wtedy. „Piękna dziewczynka odeszła. Proszę dać nam prywatność, gdy opłakujemy stratę Kailii. Moje dziecko na zawsze.”

Dni później, rodzina Posey wydała oświadczenie potwierdzające, że młoda gwiazda reality odebrała sobie życie.

„Mimo, że była spełnioną nastolatką ze świetlaną przyszłością przed sobą, niestety w jednym impulsywnym momencie podjęła pochopną decyzję o zakończeniu swojego ziemskiego życia”, podzieliła się rodzina.

Czytaj również:  Ulubione Uggs gwiazd to świetny prezent świąteczny: Sklep Minis i nie tylko
Kailia Posey
Posey przez większość swojego życia startowała w konkursach.
kailiaposey/Instagram

Posey pojawiła się w co najmniej dwóch odcinkach programu TLC „Toddlers & Tiaras”, debiutując w 2012 roku, gdy miała zaledwie 5 lat. Jej debiutancki wygląd w reality show wyprodukował popularny GIF uroczego malucha szczerzącego się do kamery konfesyjnej.

Kontynuowała rywalizację aż do swojego odejścia, kończąc jako wicemistrz w Miss Washington Teen USA Pageant w lutym.