poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Kaley Cuoco urodziła, powitała pierwsze dziecko z Tomem Pelphreyem

Kaley Cuoco i aktor Tom Pelphrey powitali swoje pierwsze wspólne dziecko.

Cuoco, 37, wziął na Instagram w sobotę, aby ogłosić, że urodziła dwa dni wcześniej córkę Matilda Carmine Richie Pelphrey. Post Big Bang Theory alum odnosił się do dziecka jako „nowego światła naszego życia” i zawierał karuzelę zdjęć pokazujących noworodka ze szczęśliwymi rodzicami.

„Jesteśmy przepełnieni radością i wdzięczni za ten mały cud”, Cuoco podpisał post. „Dziękuję lekarzom , pielęgniarkom , rodzinie i przyjaciołom, którzy pomogli nam ogromnie w ciągu ostatnich kilku dni. Jesteśmy błogosławieni ponad wszelką wątpliwość”

Pelphrey, 40-letni wykonawca znany z takich kredytów jak Outer Range i She Said, podzielił się podobną tablicą zdjęć na własnym koncie na Instagramie w sobotę. „Moje serce jest pełne miłości i wdzięczności za ten cud” – napisał. „Wiecznie wdzięczny za siłę i odwagę mojej bratniej duszy i najlepszego przyjaciela @kaleycuoco. Jesteście niesamowici.”

W zeszłym roku Cuoco powiedziała Extra, że poznała Pelphreya w kwietniu 2022 roku na premierze ostatniego sezonu jego serialu Ozark, nazywając to „absolutnie miłością od pierwszego wejrzenia” Po raz pierwszy publicznie pojawili się jako para na ceremonii Hollywood Walk of Fame Grega Berlantiego w maju tego roku, a w październiku ogłosili ciążę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Spotkałam Toma w tym roku, a ja zajęłam długi czas, aby jakby spojrzeć w siebie i zdać sobie sprawę, że muszę wymyślić rzeczy i zrobiłam wiele terapii i autorefleksji”, powiedziała Extra w tym czasie. „Spotkałam Toma w odpowiednim momencie.”

Cuoco, która jest również znana z 8 Simple Rules, The Flight Attendant i Meet Cute, była wcześniej żoną tenisisty Ryana Sweetinga i jeździec Karl Cook.

Czytaj również:  Kristen Stewart dołącza do protestu w Berlinie, a polityka zajmuje miejsce w centrum uwagi na festiwalu 2023

Latest Posts

Nie przegap