czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kandi Burruss podwaja obronę Kenyi Moore po seks-plakacie „RHOA”: „Niczego nie wymyśliła

Kandi Burruss podwaja swoją obronę Kenyi Moore.

Po zawieszeniu Moore i późniejszym zwolnieniu z 16. sezonu „The Real Housewives of Atlanta” za rzekome udostępnianie wyraźnych zdjęć nowej koleżanki z obsady, Burruss mówi podcastowi Page Six „Virtual Reali-Tea”, dlaczego okazuje łaskę byłej Miss USA.

„Program jest szalony, prawda? W naszym programie działy się szalone rzeczy” – mówi Burruss, która w tym roku opuściła serial bez scenariusza po 14 kolejnych sezonach, promując współpracę z Hydroxycut.

„I wiele osób pyta: „Jak możesz to wspierać?” A ja na to, że w końcu nic o kimś nie wymyśliła” – kontynuuje 48-letnia piosenkarka Xscape. „Teraz wyciągnęła kilka niekorzystnych paragonów offline, co mogło nie być najmilszą rzeczą do zrobienia.”

Kandi Burruss podwaja swoją obronę Kenii Moore. Bruce Glikas/WireImage
Moore została zawieszona w kręceniu 16. sezonu „The Real Housewives of Atlanta” – a następnie usunięta z serialu – za udostępnianie jednoznacznych zdjęć nowej koleżanki z obsady. AB+DM/Bravo

Jak donosi wyłącznie Page Six, Moore zaszokowała uczestników imprezy podczas wielkiego otwarcia swojego salonu na początku tego miesiąca, prezentując plakaty debiutantki Bravo Brittany Eady rzekomo uprawiającej seks oralny.

Kamery Bravo kręciły się na imprezie obsady, gdzie Moore zaprezentowała zdjęcia erotyczne. 36-letnia Eady nie była obecna na pokazie.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych podkreśliła, że zdjęcia, o których mowa, były „łatwo dostępne” w Internecie i twierdziła, że Eady groził 53-letniej Moore, używając słowa „broń” przed wydarzeniem.

Jednak źródło produkcji powiedziało nam: „W żadnym momencie Kenya nigdy nie groził bronią, ani nigdy nie było broni w trakcie produkcji.”

Page Six ujawniło wyłącznie, że Moore została następnie zawieszona w kręceniu. We wtorek potwierdziliśmy, że nie wróci ona na resztę sezonu 16.

Burruss powiedziała jednak w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea”, dlaczego okazała łaskę byłej Miss USA. Page Six
„Pod koniec dnia, ona nic nie wymyśliła na czyjś temat,” piosenkarka Xscape mówi o swoim przyjacielu. Getty Images for Paramount Pictures

Po tym, jak dramat wywołał falę w Internecie, Moore napisała za pośrednictwem swojej historii na Instagramie: „Nie wierz w nic, co słyszysz i połowę tego, co widzisz. Prawda zawsze wychodzi na jaw.”

Czytaj również:  Była prowadząca "DWTS" Samantha Harris wspomina, jak producenci prosili ją o przybranie na wadze: byłam "zbyt opalona i zbyt stonowana

Założycielka Kenya Moore Hair Care zapewniła następnie w poście X, że „nigdy nie zaangażowałaby się w pornografię zemsty” i „nigdy nie rozpowszechniała prywatnych zdjęć lub nagrań nikogo, ani nie zabiegała o zdjęcia należące do innych osób w celu użycia ich do grożenia lub szantażowania.”

Burruss, która była w kontakcie z Moore w następstwie awantury, sugeruje, że ta ostatnia została sprowokowana – i podkreśla, że członkowie obsady nie powinni oczekiwać, że będą mieli kontrolę nad czyjąś reakcją na konflikt przed kamerą.

„Panie w naszym programie i w innych programach w reality TV, kiedy mówisz coś do kogoś, grozisz lub atakujesz kogoś w negatywny sposób, nie możesz określić, jak silny jest cień lub cokolwiek, co do ciebie wraca. Więc to jest moja sprawa”, opiniuje.

Jak donosi wyłącznie Page Six, Moore zaszokowała uczestników imprezy na wielkim otwarciu swojego salonu na początku tego miesiąca plakatami debiutantki Bravo Brittany Eady rzekomo uprawiającej seks oralny. Bravo/briteady/Instagram
„Teraz wyciągnęła kilka niekorzystnych paragonów offline, co mogło nie być najmilszą rzeczą do zrobienia” – mówi Burruss o działaniach Moore. Moses Robinson/Bravo
Page Six ujawniło, że Moore został zawieszony w kręceniu filmu. Charles Sykes/Bravo

„Myślę sobie: „Kiedy zasady stały się takie, że musi być miła?” Więc … naprawdę nie mogę się pogodzić z nienawiścią.”

Według Burruss, Moore wydaje się być „w porządku”, nawet jeśli została wyłączona z produkcji sezonu 16.

„Oczywiście nienawidzi tego, że nie jestem tam, by ją wspierać. Nienawidzę tego, że nie jestem tam, by ją wspierać” – mówi, po czym dodaje: „Cóż, nie do końca. Właściwie cieszę się, że mnie tam nie ma, ale nadal chcę ją wspierać!”

W zeszłym tygodniu Burruss powiedziała w programie radiowym Yung Joc & The Streetz Morning Takeover, że „[nie] podoba jej się”, że Moore została wykluczona z kręcenia „RHOA”

Według Burruss, Moore wydaje się „w porządku”, nawet jeśli została wykluczona z produkcji 16. sezonu. Charles Sykes/Bravo via Getty Images
Burruss spotkała się z nami podczas promowania swojej współpracy z Hydroxycut. Hydroxycut

„Wiem, że wiele osób mówi: „Nie powinna była tego pokazywać”, ale to jest „Housewives”” – stwierdziła. „Dlaczego wszyscy nagle macie taki problem z tym, że ktoś zrobił komuś coś szalonego?”

„RHOA” powraca zarówno z weteranami „Atlanty”, jak i świeżymi twarzami z Big A.

Czytaj również:  '90 Day Fiancé' gwiazda Stacey Silva po raz drugi wychodzi za Floriana Sukaja

W obsadzie powracają gwiazdy Porsha Williams i Drew Sidora. Wieloletnia „przyjaciółka” obsady, Shamea Morton, po raz pierwszy wcieli się w rolę brzoskwini, podczas gdy Eady, pisarka Kelli Ferrell i potentatka nieruchomości Angela Oakley zadebiutują jako „gospodynie domowe”.

Bravo nie ogłosiło jeszcze daty premiery.

Latest Posts

Nie przegap