wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Kate Beckinsale potępia krytyków nazywających ją zbyt „chudą” po kryzysie zdrowotnym: „Staram się przetrwać

Kate Beckinsale potępiła krytyków, którzy twierdzą, że jest zbyt „szczupła” po niedawnym stanie zdrowia.

Aktorka była zmuszona stanąć w swojej obronie po tym, jak trolle zalały sekcję komentarzy klipu na Instagramie pokazującego jej przygotowania do nadchodzącego filmu „Stolen Girl” z lat 90-tych

Wideo pokazało Beckinsale w wielu retro stylizacjach i fryzurach podczas wygłupów w przyczepie.

Kate Beckinsale nie pozwala hejterom mieć ostatniego słowa. katebeckinsale/Instagram
Gwiazda „Wakatu” w swoim najnowszym filmiku na Instagramie odniosła się do krytyków zarzucających jej, że jest zbyt „chuda”. katebeckinsale/Instagram
W filmie zaprezentowała swoją sylwetkę w serii stylizacji z lat 90. do nadchodzącego filmu „Stolen Girl” katebeckinsale/Instagram

Beckinsale, lat 50, opisała swoje doświadczenie na planie jako „powtórkę” z lat 90-tych, wspominając czasy, gdy sama obcinała włosy, nosiła piżamę brata, mieszkała w swoich Dr. Martensach i nakładała zbyt dużo półprzezroczystego pudru.

Podczas gdy gwiazda „Underworld” wydawała się być podekscytowana powrotem do pracy po tygodniowym pobycie w szpitalu, hejterzy szybko wyrazili swoją opinię na temat jej wyglądu.

„Przykro mi to mówić Kate, ale wyglądasz trochę chudo” – napisała jedna z osób. „Zawsze osiągałaś świetną równowagę … Ale kiedy twoje kości policzkowe zaczynają się pokazywać, równowaga zostaje utracona … 😢 😢”

Po sześciotygodniowym pobycie w szpitalu, Beckinsale wyglądała na podekscytowaną pracą, wygłupiając się w swojej przyczepie. katebeckinsale/Instagram
Jednak hejterzy szybko sprowadzili aktorkę na ziemię. katebeckinsale/Instagram

Beckinsale odpowiedziała krytykom, pisząc: „Pielęgnowałam mojego [ojczyma] do jego śmierci na początku tego roku. Moja mama też ma swoje problemy. Dostosowuję się do oglądania śmierci dwóch ojców, jednego, gdy miałam 5 lat, drugiego w styczniu tego roku”

W styczniu gwiazda „Vacancy” straciła swojego ojczyma Roya Battersby’ego po krótkiej chorobie. Odkryła również ciało swojego ojca Richarda Beckinsale’a po tym, jak zmarł na atak serca, gdy była dzieckiem.

„Straciłam moją bratnią duszę, kota z prawie 19-letnim stażem, również w zeszłym roku”, kontynuowała. „Spędziłam sześć tygodni w szpitalu z powodu obfitych wymiotów krwią z [rozdarcia Mallory’ego-Weissa] spowodowanego stresem całego roku, który wyrwał dziurę między moim [przełykiem] a żołądkiem.”

„Przykro mi to mówić Kate, ale wyglądasz trochę chudo” – napisała jedna z osób. katebeckinsale/Instagram
Krytyk kontynuował: „Zawsze osiągałaś świetną równowagę … Ale kiedy twoje kości policzkowe zaczynają się pokazywać, równowaga zostaje utracona … 😢 😢” katebeckinsale/Instagram

Kate wyjaśniła również, że „doświadczyła poważnego zaostrzenia [swojej] choroby komórek tucznych”, która jest „łagodzona przez stres, szok i smutek”

Czytaj również:  Rebel Wilson zaręczona z Ramoną Agrumą po zaledwie siedmiu miesiącach randki

Kontynuowała: „To jest to, co jestem gotowa ujawnić, co przyczyniło się do utraty wagi. To, co myślisz o moim wyglądzie i jak powinnam wyglądać, niezależnie od okoliczności w moim życiu i mojej rodziny, nie jest ważne.”

„Staram się przetrwać to, co wydaje mi się nie do zniesienia, reaktywację PTSD po odkryciu prawie martwego ciała mojego bardzo młodego ojca jako bardzo małe dziecko samotnie w nocy i pracuję, aby utrzymać rodzinę, którą opuściłem”

Beckinsale przypięła komentarz hejtera i odpowiedziała na niego. katebeckinsale/Instagram
„Opiekowałam się moim [ojczymem] do jego śmierci na początku tego roku. Moja mama też ma swoje problemy. Dostosowuję się do oglądania śmierci dwóch ojców, jednego, gdy miałam 5 lat, drugiego w styczniu tego roku” – napisała. Instagram/katebeckinsale

Gwiazda „Van Helsinga” wezwała również krytyka za odczuwanie potrzeby „znęcania się nad kobietami z powodu ich wyglądu”

„Fakt, że masz ochotę na dziewczyny, które są cięższe ode mnie, nie ma znaczenia w rzeczach, które są ważne lub istotne” – napisała. „Nie obchodzi mnie, jaki masz gust co do kobiet. Obchodzi mnie to, że uważasz, że ktokolwiek z nas musi być o tym poinformowany… Postaraj się lepiej”

Kate odpowiedziała również trollowi, który napisał: „Proszę, zjedz coś. Kocham cię, bardzo martwi mnie twój chudy wygląd”

„Wystarczy,” odpowiedziała.

Aktorka kontynuowała: „Spędziłam sześć tygodni w szpitalu z powodu obfitych wymiotów krwią z [rozdarcia Mallory’ego-Weissa] spowodowanego stresem całego roku wyrywającego dziurę między moim [przełykiem] a żołądkiem” Instagram/@katebeckinsale
„Staram się przetrwać” – dodała Beckinsale. Instagram/katebeckinsale

W marcu Kate zaniepokoiła fanów, gdy udostępniła w mediach społecznościowych swoje selfie ze szpitala.

Przez kilka tygodni kontynuowała publikowanie tajemniczych zdjęć ze szpitala, choć nigdy nie podzieliła się swoją chorobą.

Po wypisaniu ze szpitala, aktorka zasugerowała swój stan, pozując w koszulce z napisem „Tummy Troubles Survivor.”

Latest Posts

Nie przegap