niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kathy Hilton: Kyle Richards i Morgan Wade „zgrali się”, „cieszą się sobą

Kathy Hilton zastanawiała się nad łatwą więzią swojej siostry Kyle Richards z Morganem Wade’em, jednocześnie dając rzadki wgląd w ich związek.

„Są bardzo dobrymi przyjaciółmi”, powiedziała 64-letnia Hilton w wywiadzie opublikowanym we wtorek, zauważając, że połączyły ich podobne doświadczenia.

„Morgan przeszła mastektomię, a moja matka miała raka piersi. Kyle naprawdę lubił jej muzykę i słysząc przez co przechodziła, połączyli się” – dodał Hilton.

Gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” podzieliła się również tym, że obie przyjaciółki troszczą się o siebie nawzajem, jeśli chodzi o trzeźwość.

„Morgan jest trzeźwy, a Kyle postanowił już nie pić, więc myślę, że mają na siebie naprawdę dobry wpływ i myślę, że cieszą się sobą nawzajem” – powiedziała Hilton, po czym podkreśliła: „I to wszystko, co wiem”

Kathy Hilton opisała związek swojej siostry Kyle Richards z Morganem Wade. Instagram/kylerichards18
„Są bardzo dobrymi przyjaciółmi” – powiedziała Hilton o Wade i Richards. TheImageDirect.com
Hilton wyjaśniła, że przyjaciółki połączyły wspólne doświadczenia. Getty Images for Kathy Hilton
Powiedziała również, że spotykała się razem z Richardsem i Wade’em. Getty Images

Hilton powiedziała, że spędzała czas z 28-letnim Wade’em i 54-letnim Richardsem i cieszyła się ich towarzystwem.

„Kyle przyprowadził Morgan i spędziliśmy razem dużo czasu”, powiedziała, zauważając: „Naprawdę, naprawdę ją lubię”

Powiedziała nawet, że Wade przyprowadził tatuażystę, aby Hilton i Richards mogli uzyskać pasujący tusz, aby uczcić ich pojednanie po kłótni w zeszłorocznej odsłonie ich programu Bravo.

„Naprawdę, naprawdę ją lubię” – powiedziała Hilton o Wade. Getty Images for Elton John AIDS Foundation
Hilton powiedziała również, że Wade przyprowadził tatuażystę, aby ona i jej siostra mogły zrobić sobie pasujący tatuaż. NBCU Photo Bank via Getty Images

„Kyle i ja wróciliśmy do siebie i chciałam coś zrobić i nawiązać więź, więc zrobiliśmy moją ulubioną, czterolistną koniczynę, więc jest wyjątkowa” – powiedziała Hilton.

Hilton wyjaśniła, że chce jak najlepiej dla Richards i wszystkich innych członków jej rodziny.

„Chcę tylko, żeby była szczęśliwa”, powiedziała. Dzieci są najważniejsze, moje siostrzenice, a Kyle zasługuje na szczęście, jest wspaniałą matką i wspaniałą żoną, zasługuje na szczęście, ciężko pracowała.”

Wade i Richards zaczęli spędzać razem czas po rozstaniu gwiazdy „RHOBH” z Mauricio Umansky. Getty Images for Americana Music Association
Richards zaprzeczyła spekulacjom, jakoby łączył ich romans. morganwademusic/Instagram

Richards i Wade zaczęli spotykać się latem w związku z rozstaniem gwiazdy „RHOBH” z mężem Mauricio Umansky’m.

Czytaj również:  Raper Killer Mike zatrzymany, wyprowadzony z Grammy 2024 w kajdankach po rzekomej sprzeczce

Podczas gdy fani spekulowali, że Richards i Wade byli w romantycznym związku, gwiazda reality zaprzeczyła tym plotkom i powiedziała paparazzi w lipcu, że byli po prostu „bardzo dobrymi przyjaciółmi”

Zżyli się tak bardzo, że artysta „Wilder Days” zrobił sobie nawet tatuaż z inicjałem Richardsa.

Page Six potwierdziło, że Richards i Umansky rozstali się po 27 latach małżeństwa w lipcu. Getty Images for Homeless Not Toothless

Nie jest jasne, jak potoczą się losy Richards i Umansky’ego, którzy rozstali się po 27 latach małżeństwa, co potwierdziła w lipcu strona Page Six.

Duet kontynuował polubowne współrodzicielstwo swoich trzech córek – 27-letniej Alexii, 23-letniej Sophii i 15-letniej Portii – a para w separacji pozowała nawet razem do świątecznego zdjęcia rodzinnego w tym tygodniu. Planują nawet spędzić razem Boże Narodzenie.

Richards ma również córkę Farrah, 35, z byłym mężem Guraish Aldjufrie.

Latest Posts

Nie przegap