środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Katy Perry prezentuje singiel „Woman’s World” w skąpym bikini i z opancerzonymi nogami

Katy Perry praktycznie doprowadziła nas do awarii swojego stroju inspirowanego robotami.

39-letnia piosenkarka oficjalnie ogłosiła swój powrót do muzyki w poniedziałek, drażniąc się z nadchodzącym singlem na Instagramie, mając na sobie niestandardowe metaliczne spodnie zbroi Victora Clavelly’ego i mały, biały zestaw bikini Du Ciel.

„WOMAN’S WORLD”, podpisała zdjęcie, ujawniając tytuł piosenki, pokazując jednocześnie swoje stonowane ciało. „PIOSENKA 11 LIPCA WIDEO 12 LIPCA PRZEDSPRZEDAŻ + ZAMÓWIENIE W PRZEDSPRZEDAŻY PRZYGOTUJ SIĘ NA KATYPERRY.COM.”

Katy Perry zabrała w poniedziałek na Instagram, aby zaprezentować swoją nową piosenkę „Woman’s World” Katy Perry/Instagram
Na zdjęciu opublikowanym przez piosenkarkę widać ją w pancernych nogawkach i białym bikini. Katy Perry/Instagram

Pomiędzy odważnymi figami i wielokolorową mgłą otaczającą nogi Perry, można bezpiecznie założyć, że będzie ona skłaniać się ku futurystycznemu motywowi w następnej erze – i wygląda na to, że jej przyjaciele to czują.

„BUDŻET I CIAŁO 🔥😍❤️”, skomentowała inna piosenkarka Bebe Rexha, podczas gdy Kim Petras napisała po prostu „👑🫵”, sygnalizując, że Perry jest królową.

I, jak się okazuje, piosenkarka „Firework” nie skończyła z rzucaniem podpowiedzi.

Po swoim pierwszym poście udostępniła wideo, które zawierało fragment „WOMAN’S WORLD”, który Perry zsynchronizowała z ustami, pokazując swoje falowane włosy, różową szminkę, białe paznokcie i odrobinę podbrzusza.

„Seksowna, pewna siebie / Tak inteligentna”, można usłyszeć Perry śpiewającą w utworze. „Ona jest zesłana z nieba / Tak miękka / Tak silna.”

W dodatkowym poście Perry zsynchronizowała usta z nowym utworem, pokazując swój wygląd. Katy Perry/Instagram
Zgodnie z podpisem, „Woman’s World” ukaże się 11 lipca. Katy Perry/Instagram
Nowa piosenka oznacza powrót Perry do muzyki po odejściu z „American Idol” Disney

To z pewnością ekscytujący czas dla gwiazdy, która niedawno zdecydowała się odejść z pracy w „American Idol” po siedmiu sezonach jurorowania.

Uhonorowała swój czas w programie konkursowym, kołysząc wyjątkową sukienką na finał sezonu 22, która zawierała wyjątkowo długą spódnicę ozdobioną twarzami 168 uczestników „Idola”.

„Pomyślałam, że dobrym sposobem na uhonorowanie mojego czasu tutaj byłoby umieszczenie 24 najlepszych z każdego sezonu na mojej spódnicy, aby wszyscy tam byli” – powiedziała Perry Entertainment Tonight w tamtym czasie, zanim dotknęła momentu, w którym mogła pochwalić się wyglądem na scenie. „To była zabawna niespodzianka, ponieważ podnosiłam się, a ty po prostu widziałeś coraz więcej uczestników.”

Czytaj również:  Sophia Bush świętuje pierwszy Miesiąc Dumy po publicznym spotkaniu z dziewczyną Ashlyn Harris: "Warto

Teraz, gdy znamy następny ruch Perry, wygląda na to, że mamy plany na 11 lipca.

Latest Posts

Nie przegap