17 maja 2022 | 1:04pm

Zostanie matką mogło nie być nastoletnim marzeniem Katy Perry, ale więź Orlando Blooma z jego synem, Flynnem, „wpłynęła” na jej pragnienie posiadania dzieci.

Sędzia „American Idol”, 37, wyjaśniła w ostatnim odcinku podcastu „Dear Chelsea”, że początkowo nie uważała się za osobę „bardzo macierzyńską”.

„Moi fani i przyjaciele, wszyscy nazywali mnie mamą, ponieważ uwielbiam opiekować się ludźmi”, powiedziała piosenkarka gospodarzowi Chelsea Handler.

„Znajduję radość poprzez radość innych ludzi. Jeśli oni świetnie się bawią, to ja też się świetnie bawię” – kontynuowała. „Ale mimo to, było trochę rozłączenia.”

Kiedy autorka piosenek zaczęła spotykać się z Bloomem, 45, w 2016 roku, Perry „zobaczyła, jakim wspaniałym ojcem był” dla Flynna, którego dzieli z byłą żoną Mirandą Kerr.

„To zdecydowanie pierwotnie wpłynęło na mnie”, wyjaśniła piosenkarka „Firework”. „Coś wewnątrz mnie powiedziało: 'Ty, w połowie lat trzydziestych, ten człowiek jest miły. Musi się rozmnażać.”

Orlando Bloom and Flynn
Gwiazda „Władcy Pierścieni” została tatą w styczniu 2011 roku.
Getty Images

Ona i pochodzący z Anglii krótko rozstali się w 2017 roku, ale ponownie połączyli się w następnym roku. Bloom następnie padła na jedno kolano w lutym 2019 roku.

Perry ujawniła w swoim teledysku „Never Worn White” z marca 2020 roku, że ona i jej narzeczony spodziewają się ich pierwszego wspólnego dziecka.

„To nie był przypadek”, powiedziała później o swojej ciąży ówczesna gwiazda w wywiadzie dla SiriusXM. „Oboje nie mogliśmy się doczekać tego nowego odstępu w życiu i dzielenia się tym”.

Katy Perry, Orlando Bloom and Daisy
Drugie dziecko Blooma, jego pierwsze z Katy Perry, pojawiło się w sierpniu 2020 roku.
katyperry/Instagram

Córka pary, Daisy, pojawiła się w sierpniu 2020 roku.

„Unosimy się z miłością i cudem z bezpiecznego i zdrowego przybycia naszej córki”, para podpisała czarno-białe zdjęcie na Instagramie, na którym widać rękę ich córeczki w tamtym czasie.

Czytaj również:  Meadow Walker zamieszcza wzruszający hołd dla ojca Paula Walkera 9 lat po jego śmierci

Jednakże, z trwającą rezydencją w Vegas, Perry nie spieszy się, aby dać maluchowi kolejne rodzeństwo w najbliższym czasie.

Katy Perry and Orlando Bloom
Duet jest obecnie zaręczony po randkach z przerwami od 2016 roku.
WireImage

„Nie mogę robić tego programu z niczym w moim brzuchu”, Perry zażartował w kwietniu dla E! News. „Zwłaszcza człowieka.”

Pochodząca z Kalifornii Perry pochwaliła się również kamieniami milowymi malucha, uroczyście opowiadając o tym, że „biega, mówi 'kocham cię’, koloruje [and] ma warkoczyki.”