10 czerwca 2022 | 15:49pm

Keith McNally wyładował się na fance, która oskarżyła restauratora o bycie „gwiazdą-f-k” za przymilanie się do koleżanki Anny Wintour.

McNally, 70, zamieścił zdjęcie na Instagramie siebie i Wintour, 72, jedzących śniadanie w czwartek w jego słynnej restauracji Soho, Balthazar.

Starając się być z przymrużeniem oka, napisał: „Jak zwykle, drań czegoś chciał. Po raz enty Anna błagała mnie, bym znalazł się na okładce magazynu Vogue. Powtarzałem jej raz po raz: No F-king Way!”

Jeden z fanów wziął jednak wyjątek od postu.

Skomentowali, że McNally jest „dużo bardziej godny podziwu, kiedy nie starf-k” przed odrzuceniem jego Wintour schmoozing jako „część biz [you’re] w.”

Komentator określił się jako „wielki fan” McNally’ego mimo wszystko.

Być może dlatego McNally wziął się za nich, gdy odparł z prostym: „Proszę nie zakładać. Anna jest dobrą przyjaciółką od 1976 roku.”

Anna Wintour
McNally powiedział nam, że on i Wintour, na zdjęciu tutaj podczas Met Gala w 2022 roku, nigdy nie rozmawiają o modzie czy restauracjach.
GC Images

Komentarz został ostatecznie usunięty, ale McNally powtarza Page Six, że redaktor Vogue’a „jest moim naprawdę dobrym przyjacielem od 46 lat.”

Nawet częściowo przypisuje jej zasługi za to, że zajął się szpitalnictwem. A teraz, „kiedy się spotykamy, właściwie nigdy nie rozmawiamy o restauracjach czy modzie”, mówi, dodając, „Zawsze rozmawiamy o tenisie i teatrze. Oboje kochamy jedno i drugie.”

McNally mówi nam również, że „Anna jest o wiele zabawniejsza niż ludzie zdają sobie sprawę.”

Wintour została zauważona na premierze nowego dokumentu Netflixa Jennifer Lopez „Halftime” w noc przed spotkaniem z McNally. Nasi szpiedzy zauważyli ją również ostatnio na kolacji w Indochine z Humą Abedin i dziewczyną Jeffa Bezo, Lauren Sanchez.