niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Kelly Ripa rozważa porzucenie charakterystycznego blondu: „Moje włosy chcą być siwe

Kelly Ripa ujawniła, że myśli o rezygnacji z blond włosów i pozwoleniu im ewoluować w jej naturalne siwe włosy.

„Wczoraj wieczorem zafarbowałam włosy i nie jestem w stanie powiedzieć, ile czasu zajmie mi zakrycie siwych włosów” – powiedziała Ripa mężowi i współprowadzącemu program Markowi Consuelosowi w środowym odcinku „Live with Kelly and Mark”

Wieloletnia prowadząca talk show, 53-latka, dodała, że proces ten wydaje się „nie mieć końca”, a Consuelos, również 53-latek, sprawdził nawet, czy już „skończyła”.

Kelly Ripa podzieliła się informacją, że rozważa porzucenie swoich blond włosów na rzecz siwych. Disney
W środowym odcinku programu „Live with Kelly and Mark” Ripa przyznała, że farbowanie włosów to dla niej „niekończące się uczucie” ABC
„Moje włosy chcą być siwe. Po prostu chcą być siwe”, powiedziała Ripa mężowi i współprowadzącemu Markowi Consuelosowi. Disney Entertainment Television

„Zajmuje to wiele godzin i przysięgam, że dziś rano wciąż widzę siwe włosy. Moje włosy chcą być siwe. Po prostu chcą być siwe” – przyznała.

Consuelos wtrącił się i zapytał, czy jest „gotowa”, aby zacząć „pozwalać siwym włosom się wydarzyć?”

„Zrobiłabym to. Po prostu nie sądzę, wiesz, widziałeś moje siwe włosy. To nie jest jak wspaniałe srebro czy ładna biel. Są prawie jak półprzezroczyste. Są prawie półprzezroczyste, co moim zdaniem jest dziwne. To prawie jak bezbarwne włosy”, powiedziała mu.

Prowadząca podcast „Let’s Talk Off Camera” opisała swoje siwe włosy jako „półprzezroczyste” ABC
Ripa wydawała się niepewna, czy jest jedną z tych osób, które będą wyglądać „świetnie z siwymi włosami” Instagram/@ryantrygstadhair

Zdobywczyni nagrody Emmy omówiła wcześniej swoje przemyślenia na temat siwienia i ujawniła, że przetestowała je nawet podczas pandemii COVID-19.


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„W pierwszych dniach pandemii prywatnie przyjęłam moje siwe włosy, podczas gdy publicznie używałam brązowego cienia do powiek, aby pomalować moje odrosty na odcień, który nie był białym Mikołajem” – powiedziała Ripa w styczniu 2022 r.

Ripa wyjaśniła, że „niektórzy ludzie świetnie wyglądają z siwymi włosami”, ale nadal była w takim momencie swojego życia, w którym „musi farbować włosy”

Czytaj również:  Paris Hilton wita pierwsze dziecko z mężem Carterem Reumem
W 2020 roku Ripa zaczęła pokazywać swoje siwe włosy w mediach społecznościowych. Getty Images
Wieloletnia prowadząca talk show publikowała powiększone zdjęcia swojej skóry głowy w swoich „root watch” Instagram Stories. Instagram/@kellyripa

Podczas pandemii Ripa często publikowała na Instagramie historie „root watch”, w których pokazywała swoje naturalne siwe włosy na skórze głowy.

„Muszę ci powiedzieć, że widzę cię rano i myślę, że wygląda pięknie. Podoba mi się to. Nie mogę się doczekać, kiedy będzie po prostu całkowicie szara” – powiedział jej Consuelos w filmie z kwietnia 2020 roku.

Ripa żartobliwie odpowiedziała, że prawdopodobnie będzie tak wyglądać „do końca tygodnia.”

Być może gwiazdy takie jak Gwyneth Paltrow, Salma Hayek, Jennifer Aniston i inne, które przyjęły szarość, zainspirują Ripę w 2024 roku.

Latest Posts

Nie przegap