16 kwietnia 2023 r. |16:28

Dzieci Kelly Ripy nie są największymi fanami jej treści.

Współprowadząca program „Live! With Kelly and Mark” co-host powiedziała, że jest „całkiem pewna”, że trójka dzieci, które dzieli z mężem Markiem Consuelosem, ma zablokowanych obu swoich sławnych rodziców na mediach społecznościowych.

„Kiedy masz kanał informacyjny i mówi 'Sugeruj więcej lub sugeruj to, polub to lub zablokuj ten kanał’, jestem pewna, że zablokowali każdy kanał z jakąkolwiek wzmianką o naszych nazwiskach”, Ripa powiedziała E! News w piątek.

„Tak samo jak blokują nas na mediach społecznościowych. Blokują nas w każdy możliwy sposób” – powiedziała o Michaelu, 25, Joaquinie, 20 i Loli, 21.

Była gwiazda mydła, która nagrała ostatni odcinek „Live With Kelly and Ryan” w zeszłym tygodniu, opisała ruch jako formę „samozachowania” dla swoich dzieci.

„Są w zupełnie innej subkulturze”, powiedziała, zauważając, że trio nawet nie wiedziało, że Consuelos zastąpił Ryana Seacresta w dziennym talk show ich mamy.

Kelly Ripa and Mark Consuelos pose for photos on the beach
Dzieci Kelly Ripy i Marka Consuelosa zablokowały ich w mediach społecznościowych.
Kelly Ripa/ Instagram
 Michael, Lola, Joaquin Consuelos pose for a photo
Michael, Lola i Joaquin Consuelos zablokowali wszystkie kanały związane z ich rodzicami z listy A.
Instagram/Kelly RIpa
Mark Consuelos with Michael, Lola, Joaquin Consuelos
Trio nawet nie zdawało sobie sprawy, że ich tata dołączy do Ripy w telewizji dziennej.
Instagram/Kelly RIpa

„Oni są jak, 'Co masz na myśli? Co wy robicie?’ Nie mają pojęcia.”

Ona i aktor „Riverdale”, 52, którego nowy serial debiutuje w poniedziałek, od dawna są szczerzy o swoim życiu osobistym na mediach społecznościowych.

„Każde dziecko, przez różne okresy czasu w swoim życiu, przechodzi przez etap jak, 'Nie mów o nas lub wolałbym nie być tematem’,” Consuelos powiedział outlet.

„Szanujemy to”, dodał.

Kelly Ripa on Watch What Happens Live
Ripa nakręciła swój ostatni program z Ryanem Seacrestem w zeszłym tygodniu.
Charles Sykes/Bravo via Getty Images

Wychowanek „All My Children” dodał następnie: „Oni naprawdę nie zwracają uwagi na to, co robimy. Są po prostu szczęśliwi, że mama i tata znajdują sposoby na spędzenie czasu, odkąd opuścili dom.”

Nie tylko odejście Seacresta było zaskoczeniem dla dzieci, ale także zaszokowało widzów; jednak Page Six dowiedziało się, że jego decyzja była długo oczekiwana, biorąc pod uwagę jego poziom zmęczenia.

Czytaj również:  Danielle Cabral broni małżeństwa Teresy Giudice pośród "smutnej" krytyki Louiego

„Niektóre nieobecności Ryana powodowały napięcia wśród wszystkich osób zaangażowanych w program”, powiedział nam w lutym jeden z informatorów.

Kelly Ripa and Mark Consuelos on the beach
Pierwszy program jej męża jako oficjalnego współprowadzącego pojawi się w poniedziałek.
Instagram/Kelly RIpa

„Ale wszyscy dbają o niego i szanują go i po prostu chcą się upewnić, że jest OK.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Przyjaciel, który pracuje z gospodarzem „American Idol” twierdził, że uważa harmonogram „Live!” za „karzący” i nienawidzi mieszkać w Nowym Jorku, gdzie program jest nagrywany codziennie.

„To nie jest tylko 'Live.’ Ryan musi podróżować do miast przesłuchań do 'Idola’ – właśnie pojechali na Hawaje. To jest wyczerpujące,” powiedział inny insider.

„Ciężko jest robić 'Live’ każdego dnia. To wyczerpujący harmonogram. Są podwójne nagrania i on biega pomiędzy swoim programem radiowym a 'Live’ Ma 10-minutową przerwę, a oni mówią: 'Przyjdź i zrób kilka one-linerów do programu radiowego'”

 Kelly Ripa with her baby daughter Lola Grace Consuelos, and Regis Philbin
Będzie jej czwartym współprowadzącym od czasu gdy dołączyła do Regisa Philbina.
©ABC/Courtesy Everett Collection

Consuelos będzie czwartym współgospodarzem, z którym Ripa pracuje od czasu, gdy dołączyła do Regisa Philbina w programie w 2001 roku, zastępując Kathie Lee Gifford.

Philbin, który zmarł w wieku 88 lat w lipcu 2020 roku, opuścił program w listopadzie 2011 roku.

Były gracz NFL Michael Strahan dołączył do Ripy od września 2012 do kwietnia 2016, zanim odszedł z „Live” do „Good Morning America.”