26 czerwca 2022 | 17:13

Nie ma chłopaka, nie ma ubrań, nie ma problemu.

Kendall Jenner obnażyła wszystko w swoim najnowszym poście na Instagramie, opalając się całkowicie nago w obliczu jej rozstania z Devinem Bookerem.

Supermodelka, 26, została sfotografowana leżąc na brzuchu na leżaku, nie mając na sobie nic oprócz zielonej czapki z daszkiem 818 Tequila.

Kendall Jenner
Post modelki pojawia się tydzień po rozstaniu z graczem NBA Devinem Bookerem.
WireImage

String bikini było rozrzucone na salonie obok niej, wraz z butelką wody, podczas gdy ona pisała na swoim telefonie.

Wysyp zdjęć, które podpisała po prostu emoji rumieńcem, zawierał również zdjęcia i filmy z siebie jazda konna, ciesząc się talerzem sushi i zachód słońca.

Devin Booker and Kendall Jenner
Jenner i Booker umawiali się przez dwa lata, zanim zakończyli związek.
Instagram/Kendall Jenner

„Powiedz mi, że zerwałaś ze swoim bfem bez mówienia mi, że zerwałaś ze swoim bfem” – skomentowała jedna z followerek, odnosząc się do jej niedawnego rozstania z 25-letnią gwiazdą NBA.

Para rozstała się w zeszłym tygodniu po dwóch latach spędzonych razem. Źródła powiedziały Page Six, że byli na różnych stronach co do kierunku, w którym zmierzał ich związek.

kendall jenner dog
Modelka pozowała ze swoim psem na zdjęciu zamieszczonym w zeszłym tygodniu.
Kendall Jenner/Instagram

„Chociaż zależy im na sobie, Devin nie zamierzał proponować małżeństwa, a jego priorytetem jest kariera” – powiedział nam insider. „Kariera Kendall również zdominowała jej życie”.

Zaledwie w zeszłym miesiącu, notorycznie prywatna gwiazda rzeczywistości uczestniczyła w ślubie starszej siostry Kourtney Kardashian i perkusisty Blink-182 Travisa Barkera we Włoszech, z Bookerem w towarze.

Kendall Jenner
Jenner nie wstydzi się umieszczać dusznych zdjęć na swoim Instagramie.
Instagram/@kendalljenner

Ostatnio zostali również zauważeni razem na urodzinach przyjaciółki rodziny Anastasii „Stassie” Karanikolaou w Los Angeles.

Para po raz pierwszy zaczęła się umawiać wiosną 2020 roku wśród pandemii COVID-19. Jednak nie potwierdzili swojego romansu aż do Walentynek 2021 roku.

kendall jenner mirror selfie
Lustrzane selfies są podstawą Instagramowego feedu Jenner.
Kendall Jenner/Instagram

Jenner uczyniła rzeczy Instagram-oficjalnymi w tym czasie, kiedy zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie siebie i Bookera przytulających się.

Czytaj również:  Patrick Mahomes mówi, że "uwaga" Taylor Swift nie zmieniła Travisa Kelce: "Po prostu był sobą