niedziela, 26 maja, 2024

Ostatnie posty

Kevin Costner pokazuje nowego szczeniaka w związku z romansem byłej żony Christine Baumgartner z byłym sąsiadem Joshem Connorem

Kevin Costner jest zakochany jak szczeniak.

Gwiazdor „Yellowstone” pochwalił się w czwartek na Instagramie swoim nowym psem, podczas gdy sprawy między jego byłą żoną Christine Baumgartner i ich byłym sąsiadem Joshem Connorem zaogniają się.

„Najnowszy członek rodziny. Jestem już zakochany w tym wyjątkowym facecie” – napisał w podpisie pod swoim postem, który zawierał kilka zdjęć uroczego szczeniaka.

Zdjęcie okładki karuzeli pokazało Costnera, 69 lat, patrzącego z uwielbieniem na swojego małego faceta, gdy opierał się o swoją ciężarówkę.

Drugie zdjęcie pokazywało gwiazdę przytulającą swojego szczeniaka, podczas gdy ostatnie zdjęcie w pokazie slajdów było solowym ujęciem psa leżącego na ziemi.

Dodał również zdjęcie do swojej historii na Instagramie, które pokazało, jak trzyma psiaka na tle oszałamiającego zachodu słońca.

Costner adoptował swojego nowego psiego towarzysza kilka tygodni po tym, jak doniesiono, że jego była żona romansuje z ich byłym sąsiadem.

Gwiazda „Yellowstone” zabrała na Instagram w czwartek, aby zaprezentować swojego nowego szczeniaka. Instagram/kevincostnermodernwest
„Najnowszy członek rodziny. Jestem już zakochany w tym wyjątkowym facecie” – napisał w swoim pokazie slajdów. Instagram/kevincostnermodernwest
Nie ujawnił imienia swojego futrzanego przyjaciela. Instagram/kevincostnermodernwest

„Kevin miał silne podejrzenia, że coś dzieje się między Christine i Joshem”, powiedziała Us Weekly osoba bliska aktorowi 24 stycznia.

„Ich bliska [więź] była prawdziwym słoniem w pokoju.”

„Christine nie sądzi, by Kevin miał na co narzekać” – dodał informator.

Nowy dodatek Costnera pojawia się kilka tygodni po tym, jak jego była żona Christine Baumgartner została poinformowana, że spotyka się z ich byłym sąsiadem Joshem Connorem. SplashNews.com
Baumgartner złożyła pozew o rozwód w maju 2023 roku. Jishphoto / SplashNews.com

„Josh był opoką Christine przez cały okres rozwodu. Jeśli Kevin ma z tym problem, to jego wina.”

Baumgartner, lat 49, złożył pozew o rozwód w maju 2023 r. po 18 latach małżeństwa, powołując się na „różnice nie do pogodzenia.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Para wdała się w kontrowersyjną batalię sądową o alimenty na dzieci i ich intercyzę, a Baumgartner oskarżyła swojego byłego o fałszywe przedstawienie swoich finansów.

Po napiętych bitwach sądowych, we wrześniu 2023 r. rozstrzygnęli swój rozwód. Getty Images for WarnerMedia

Po przyznaniu 129 000 dolarów miesięcznych alimentów na dzieci, złożyła wniosek o podwyższenie kwoty, argumentując, że wychowanie ich dzieci kosztuje znacznie więcej, ponieważ luksusowe życie „jest w tym momencie w ich DNA”

Czytaj również:  Rumer Willis zdradza, co jej nowa mama musi mieć - od naklejek po kubki Stanleya

Była para dzieli synów Caydena, 16 lat i Hayesa, 14 lat, oraz córkę Grace, 13 lat.

Para potwierdziła Page Six we wrześniu 2023 roku, że doszli do „polubownego i wzajemnie uzgodnionego rozwiązania wszystkich kwestii związanych z ich postępowaniem rozwodowym”

Gwiazda „Tańczącego z wilkami” podobno spotyka się teraz z piosenkarką Jewel. jewel/Instagram

Chociaż szczegóły nie są znane, TMZ donosiło wówczas, że gwiazda „Field of Dreams” zgodziła się zapłacić swojej byłej więcej, niż nakazywała ich pierwotna intercyza.

Od tego czasu, najwyraźniej ruszył dalej z piosenkarką Jewel.

Para została zauważona podczas zbierania funduszy na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w listopadzie 2023 r. dla Jewel’s Inspiring Children Foundation.

Zauważono ich przytulających się na zdjęciach opublikowanych w grudniu 2023 roku. jewel/Instagram

W następnym miesiącu TMZ uzyskało zdjęcia Costnera z ramionami owiniętymi wokół talii zdobywcy Grammy.

„Można powiedzieć, że starali się być dyskretni, ale każdy, kto ich widział, mógł powiedzieć, że coś się dzieje” – powiedział naoczny świadek ich wspólnej tygodniowej podróży.

„Byli zalotni, a kiedy byli razem, to było tak, jakby oboje po prostu się zapalili” – twierdzi inna osoba.

Latest Posts

Nie przegap