22 czerwca 2022 | 2:30pm

Krytycy dochodzą teraz do Kim Kardashian za to, że ma niesamowicie „niewygodne” biuro.

Użytkownik TikTok @Kardashianicon niedawno ponownie opublikował klip, w którym założycielka Skims, 41, oprowadza followersów po bardzo wystylizowanej przestrzeni.

Nagranie pokazuje krzesła dla gości z kanciastym oparciem i cienką, pokrytą skórą poduszką, wraz z krzesłem biurowym wykonanym z drewna.

„I think i just found the most uncomfortable looking chairs ever 😂,” text over the clip read, which several users agreed with in the comments section.

„Wolałbym siedzieć na ziemi✋🏻💀”, napisał jeden follower, a inny dodał: „To są krzesła typu don’t stay too long.”

Trzecia osoba włączyła się do dyskusji, pisząc: „Myślę o tym, jak bardzo moje plecy byłyby jeszcze bardziej sponiewierane, gdybym musiał siedzieć na tym drewnianym krześle przez 8 godzin.”

Kim Kardashian
Kim Kardashian jest wyzywana przez krytyków za posiadanie „niewygodnej” przestrzeni biurowej.
HULU

Kardashian miała jednak kilku zwolenników, którzy bronili umeblowania jako estetycznych wyborów dokonanych dla celów dekoracyjnych, a nie komfortu.

„I love watching people hate on kims furniture thats literally kinda scandinavian looking😅”, argumentował jeden z fanów, a inny zauważył: „She knows that’s for decorative purposes only. Prawdopodobnie nawet nie używa tego biura w ogóle.”

Kim Kardashian's office chairs.
Krzesła z kanciastym oparciem i cienką poduszką przykuły uwagę zwolenników.
kardashianicon/TikTok

„Podejrzewam, że wszyscy Kardashianowie mają swój 'dom muzealny’ i inny tajny dom, w którym mogą normalnie siedzieć i w którym istnieją umywalki” – napisał inny zwolennik.

To niestety nie pierwszy raz, kiedy Kardashian otrzymała backlash od krytyków w tym tygodniu. Gwiazda „Kardashianów” ostatnio dostała ostrego bicza za zbesztanie jej i ex Kanye Westa dwóch synów – Saint, 6, i Psalm, 3 – za bycie uciążliwym podczas jej występu w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.”

Kim Kardashian's office chairs.
Własny fotel założycielki Skims wydawał się być wykonany w całości z drewna.
kardashianicon/TikTok

Nastąpiło to zaledwie kilka dni po tym, jak Kardashian udzieliła nagany Saintowi za nieodpowiednie wypowiedzi podczas sesji na żywo na Instagramie.

Czytaj również:  gwiazda "RHOSLC" Monica Garcia przyjmuje status złoczyńcy w sesji zdjęciowej Reality Von Tease po finałowym wybuchu bomby