niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Kim Kardashian traci ponad 100 tysięcy obserwujących po dissie Taylor Swift „TTPD

Czy Kim Kardashian może się z tego otrząsnąć?

Gwiazda reality show straciła ponad 100 000 obserwujących – i wciąż ich przybywa – odkąd Taylor Swift opublikowała swój diss na „The Tortured Poets Department: The Anthology” w piątek.

W zeszłym miesiącu konto gwiazdy „Kardashianów” na Instagramie miało 364,3 miliona obserwujących.

Na obserwujących Kim Kardashian w mediach społecznościowych wpłynął diss Taylor Swift. WireImage
Gwiazda pop najwyraźniej śpiewa o Kardashian w utworze „thanK you aIMee” Getty Images for NARAS
Od tego czasu gwiazda reality show straciła ponad 100 000 obserwujących na Instagramie. REUTERS

Liczba ta spadła do 363 milionów w poniedziałek, a komentarze twórcy Skims są pełne Swifties piszących nazwę pogardliwej piosenki, „thanK you aIMee.”

Utwór, wydany w drugiej części „tajnego podwójnego albumu” Swift, opowiada o „brązowym, opalonym sprayem” licealnym łobuzie.

Fani o orlich oczach natychmiast zauważyli, że wielkie litery w tytule wskazują na Kardashian.

Sekcja komentarzy Kardashian jest wypełniona obrzucającymi ją wyzwiskami. Kim Kardashian/Instagram
Jeszcze nie odpowiedziała. Instagram/isabelalysa

„Przez cały ten czas, kiedy zadawałeś ciosy, ja coś budowałam / I nie mogę wybaczyć tego, jak się przez ciebie czułam”, czytamy w refrenie. „Krzyczałem, 'F-k you, Aimee’ do nocnego nieba, gdy krew tryskała / Ale nie mogę zapomnieć sposobu, w jaki sprawiłeś, że się leczyłem.”

Kardashian, lat 43, nie skomentowała jeszcze wirusowego dissu – ani jego wpływu na jej pozycję w mediach społecznościowych – ale wydawała się niezrażona podczas jedzenia z przyjaciółmi.

Absolwentka „Keeping Up With the Kardashians” była w konflikcie z 34-letnią Swift, gdy ta była żoną byłego męża Kanye Westa w 2016 roku.

Piosenka znajduje się w „The Tortured Poets Department: The Anthology” BETH GARRABRANT
W utworze Swift śpiewa o szkolnym łobuzie. GC Images

Po tym, jak raper nazwał Swift „tą suką” w swojej piosence „Famous”, z czym gwiazda pop się nie zgodziła, Kardashian nalegał na GQ, że Swift faktycznie dała mu pozwolenie.

„Całkowicie wiedziała, że to wyjdzie” – powiedziała Kardashian o przestrzeganiu przez Westa „właściwego protokołu” przed wydaniem. „Chciała nagle zachowywać się tak, jakby tego nie robiła.”

Ujawniła również rozmowę telefoniczną między Swift i Westem, którą piosenkarka „Cruel Summer” powiedziała później, że została nagrana „nielegalnie” i „zmontowana.”

Czytaj również:  Lindsay Lohan i Bader Shammas zauważeni po raz pierwszy od intymnego ślubu

Swifties chcą wiedzieć

  • Pełna historia randek Taylor Swift
  • Oś czasu związku Taylor Swift i Joe Alwyna
  • Wykres urodzeniowy Taylor Swift

Szkody zostały jednak wyrządzone, a fani Kardashian spamowali Swift emoji węża w mediach społecznościowych i nazywali ją kłamcą.

Swift odzyskała wizerunek węża podczas wykonywania piosenek z albumu „Reputation”, który jest uważany za jej „album zemsty”

Kardashian i Swift są w konflikcie od 2016 roku. Getty Images
Swift przywróciła ten dramat na pierwsze strony gazet w zeszłym roku. FilmMagic

Pomimo tego, że Kardashian powiedziała widzom „Watch What Happens Live With Andy Cohen” w 2019 roku, że „skończyła” z konfliktem, Swift niedawno odświeżyła dramat w wywiadzie dla Time Person of the Year.

„To doprowadziło mnie psychicznie do miejsca, w którym nigdy wcześniej nie byłam” – powiedziała w swojej okładce z grudnia 2023 roku. „Odepchnęłam większość ludzi w moim życiu, ponieważ nikomu już nie ufałam. Poszłam na dno naprawdę, naprawdę mocno.”

Swifties są przekonani, że dodatkowo odniosła się do sporu na albumie z „Cassandrą” – oprócz sprowadzenia byłych Joe Alwyna, Matty’ego Healy’ego i Johna Mayera na pierwsze strony gazet z własnymi dissami.

Latest Posts

Nie przegap