czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kim Zolciak wzywa policję na Kroy’a Biermanna, twierdząc, że ukradł jej telefon w trakcie nieporozumień rozwodowych

Kim Zolciak załamała się w emocjonalnej rozmowie pod numerem 911, w której twierdziła, że jej mąż, Kroy Biermann, ukradł jej telefon i zamknął się w głównej sypialni podczas ich chaotycznego rozstania.

Absolwentka „Real Housewives of Atlanta” rozpaczliwie wezwała pomoc po tym, jak była gwiazda Atlanta Falcons rzekomo naruszyła nakaz sądowy nakazujący małżonkom pozostanie po swoich stronach w ich rezydencji w Atlancie, Ga., zgodnie z materiałem filmowym uzyskanym przez TMZ.

„On przegląda cały mój telefon” – powiedziała dyspozytorom w nagraniu z kwietnia. „Zamknął się w pokoju, przeglądając wszystkie moje rzeczy”

Kim Zolciak wezwała policję na Kroy’a Biermanna, twierdząc, że ukradł jej telefon komórkowy i zabarykadował się w jej sypialni. Getty Images for Extra
Absolwentka „Real Housewives of Atlanta” załamała się, gdy wezwała policję do swojego domu w Atlancie, Ga., aby pomóc w mediacji, zgodnie z materiałem filmowym uzyskanym przez TMZ. kimzolciak/Instagram
„On przegląda cały mój telefon” – powiedziała dyspozytorowi 911 w kwietniu. kim zolciak-biermann/Instagram

Zolciak – której przyznano główny apartament w nakazie sądowym – twierdziła, że 38-letni Biermann „włamał się” i „wynosił wszystko” z pokoju.

„Całą noc krzyczał i wrzeszczał. Postradał zmysły” – powiedziała. „Czuję się taka pogwałcona… Mam tam rzeczy związane z rozwodem, mam tam tak wiele rzeczy”

46-letnia była Bravolebrity zaczęła płakać, gdy kontynuowała: „Przeglądanie mojego telefonu to szaleństwo. Nie mam nic do ukrycia. Nie ma żadnej prywatności.”

„Zamknął się w pokoju, przeglądając wszystkie moje rzeczy” – kontynuowała gwiazda Bravo. miltonga.gov
Zolciak powiedziała policji, że otrzymała sądowy nakaz rozdzielenia obszarów domu, do których ona i Biermann mogli wejść. Milton Police Dept

Zolciak zaprzeczyła, że Biermann dopuścił się przemocy fizycznej, ale wydawała się zaniepokojona tym, do czego był zdolny, gdy ich bliźniaki Kaia Rose i Kane Ren, 10, spały na górze.

„Nie wiem, co zamierza zrobić. Nie wychodzi. Nie reaguje,” powiedziała.

Nagrania z kamery ciała pokazały funkcjonariuszy przybywających do domu byłej pary, gdy matka sześciorga dzieci twierdziła, że Biermann „często” wchodzi do jej domu.

Twierdziła, że była gwiazda NFL zamknęła się w głównej sypialni, nad którą ma jurysdykcję. kimzolciakbiermann/Instagram
Matka sześciorga dzieci twierdzi, że jej były „włamał się” do pokoju. MEGA

„To absolutnie absurdalne, że muszę radzić sobie z tymi bzdurami” – powiedziała funkcjonariuszom Zolciak. „Mam z tym do czynienia każdego dnia. Krzyczę cały dzień. Wrzeszczy cały dzień. Cały dzień traci zmysły. Zabiera moje rzeczy. Po prostu, wystarczy”

Biermann odmówił wyjścia z pokoju, gdy policja próbowała przesłuchać go przez drzwi sypialni.

Czytaj również:  49-letni Leonardo DiCaprio idzie incognito na randkę z 25-letnią Vittorią Ceretti po zdementowaniu plotek o zaręczynach

Zaprzeczył również, że posiada telefon komórkowy swojej żony, twierdząc, że nie zna jego lokalizacji.

„Całą noc krzyczał i wrzeszczał. Postradał zmysły” – kontynuowała. kroybiermann/Instagram
Zolciak dodała: „Czuję się taka pogwałcona… Mam tam rzeczy związane z rozwodem, mam tam tak wiele rzeczy” Instagram/@kimzolciakbiermann

Wydawało się, że nic nie zostało zrobione w tej sprawie, ponieważ piosenkarka „Google Me” nie mogła dostarczyć kopii nakazu sądowego.

Przedstawiciele Zolciak i Biermanna nie byli natychmiast dostępni dla Page Six w celu uzyskania komentarza.

Zolciak nie jest obca wzywanie policji na byłego zawodowca piłki nożnej.

Absolwentka „Real Housewives of Atlanta” twierdziła, że ich bliźniaki spały na górze. Instagram
„Nie wiem, co zamierza zrobić. Nie wychodzi. Nie odpowiada” – powiedziała. Instagram/@briellebiermann

W styczniu, na nagraniu z kamery ciała widziano ją mówiącą policji, że Biermann ukradł jej przedmioty warte „setki tysięcy dolarów”

Absolwentka „Don’t Be Tardy” – która od maja 2023 r. toczy walkę rozwodową ze swoim byłym – również wezwała policję do swojego domu w październiku 2023 r., twierdząc, że Biermann „groził” jej i „wcześniej był fizyczny”

Podczas rozwodu oboje mieli do czynienia z wieloma kwestiami finansowymi, ponieważ „gospodyni domowa” została pozwana o 150 000 dolarów przez firmę obsługującą jej kartę kredytową za niezapłacone rachunki.

Wkrótce po telefonie policja przybyła do posiadłości. Instagram
Wygląda na to, że nie mogli wiele zrobić, ponieważ Zolciak nie dostarczyła nakazu sądowego. WireImage

Istnieje również ryzyko, że ich dom w Atlancie zostanie przejęty, ponieważ walczą o znalezienie kupca, który przejąłby posiadłość o wartości 5,5 miliona dolarów

Zolciak próbowała sprzedać luksusowe przedmioty swojej rodziny, próbując spłacić część zadłużenia, choć nie jest jasne, czy jej się to udało.

Oprócz bliźniaków, Biermann i gwiazda reality show dzielą Kroy „KJ” Jagger Jr, 12, i Kash Kade, 11.

Biermann adoptował również dwie córki Zolciak z jej poprzednich związków: Brielle, lat 27, i Arianę, lat 22,

Latest Posts

Nie przegap