piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Komedia z Rebą McEntire w roli głównej: NBC wznawia „Lopez vs. Lopez”, anuluje „Extended Family

Przed przyszłotygodniową prezentacją dla kupujących reklamy na Madison Avenue, NBC ugruntowała swoją ofertę komediową na sezon telewizyjny 2024-25.

Sieć wydała zamówienie na serial komediowy Happy’s Place, z udziałem Reby McEntire, i odnowiła półgodzinny serial George’a Lopeza Lopez vs. Lopez na trzeci sezon. Ponadto NBC anulowała komedię dla początkujących Extended Family, z Jonem Cryerem w roli głównej.

Happy’s Place, który został wybrany do pilotażu pod koniec stycznia, obraca się wokół Bobbie (McEntire), która dziedziczy restaurację swojego ojca i nie jest zachwycona odkryciem, że ma nowego partnera biznesowego w przyrodniej siostrze, o której nigdy nie wiedziała. Serial ponownie łączy McEntire z zespołem stojącym za jej tytułowym sitcomem z 2001 roku, w tym showrunnerem Kevinem Abbottem i współgwiazdą Melissą Peterman. Belissa Escobedo, Pablo Castelblanco, Tokala Black Elk i Rex Linn uzupełniają obsadę serialu, który jest produkowany przez Universal Television. Producentami wykonawczymi są Kevin Abbott, Michael Hanel, Mindy Schultheis, Julie Abbott i McEntire.

Lopez vs. Lopez, również wyprodukowany przez Universal TV, niedawno zakończył swój drugi sezon i występuje w nim Lopez wraz ze swoją prawdziwą córką, Mayan Lopez. Serial osiągnął prawie 10 milionów widzów na wszystkich platformach, a NBC zauważyło, że jest to program o najwyższym indeksie wśród latynoskich gospodarstw domowych z dominacją języka angielskiego. Producentem wykonawczym serialu jest współtwórczyni i showrunnerka Debby Wolfe wraz z The Connors’ Bruce Helford, 3 Arts’ Michael Rotenberg i Katie Newman.

Extended Family, ze swojej strony, został zamówiony do serialu we wrześniu 2022 roku. Wielokamerowa komedia, od producentów Lionsgate Television i Universal TV, została stworzona przez Mike’a O’Malleya i zagrała ulubionego Cryera wraz z Donaldem Faisonem i Abigail Spencer.

Wraz z zamówieniem na Happy’s Place, NBC ma teraz cztery nowe seriale na sezon 2024-25, ponieważ pojazd McEntire dołącza do dramatu medycznego prowadzonego przez Zachary’ego Quinto Brilliant Minds (dawniej Dr. Wolf ), mockumentary Wendi McClendon-Covey St. Denis Medical i procedural The Hunting Party. Pomogą one wypełnić pustkę powstałą po anulowaniu Extended Family i zakończeniu La Brea i Magnum P.I. (Law & Order: Organized Crime zostanie przeniesiony do Peacock jako oryginał)

Czytaj również:  Bethlyn Hand, była dyrektor wykonawcza Motion Picture Association of America, zmarła w wieku 85 lat

Piloty dramatów Suits L.A. i Grosse Point Garden Society nie zostały jeszcze sfilmowane, a decyzje o losach obu zostaną podjęte po przyszłotygodniowych prezentacjach.

Ze swojej strony McEntire jest sprawdzoną gwiazdą i atrakcją telewizyjną, co jest ważnym elementem, ponieważ zarówno sieci nadawcze, jak i streamery szukają szerokiego programu, który może nie tylko przebić się przez zatłoczony krajobraz, ale także podróżować globalnie.

Śledź, co nowego, odnowionego i anulowanego w telewizji dzięki podręcznej karcie wyników THR.

Latest Posts

Nie przegap