18 maja 2022 | 8:52pm

Nie wszystkich uraziło TikTokowe odtworzenie przez Lance’a Bassa zeznań Amber Heard w jej trwającym procesie o zniesławienie przeciwko byłemu mężowi Johnny’emu Deppowi.

Komediantka Jenny Johnson uznała, że usunięty filmik jest całkiem zabawny, uznając występ absolwenta *NSYNC za godny Oscara.

„Czuję, że ten proces Johnny Depp/Amber Heard trwa od zawsze i jakbym potrzebowała kolejnego powodu, by kochać @lancebass już więcej… 🎶Then a hero comes along…🎶 Swipe to watch this Oscar performance –>”, napisała na Instagramie, po zdobyciu wideo Bassa, zanim zostało usunięte.

W krótkim klipie piosenkarka „Bye Bye” odgrywała część zeznań Heard, w której opisała pierwszy raz, kiedy Depp, 58, rzekomo uderzył ją podczas ich krótkiego małżeństwa. W tle grał prawdziwy głos aktorki.

Lance Bass lies on the floor while reenacting Amber Heard's testimony
Komediantka Jenny Johnson uznała, że powtórka zeznań Amber Heard w wykonaniu Lance’a Bassa była przezabawna.
lancebass/TikTok

„Straciłam równowagę. W tym momencie siedzimy obok siebie na krawędzi kanapy – lub, ja byłem na krawędzi kanapy,” Heard, 36, powiedział w sądzie, jak Bass, 43, potknął się w swoim salonie i zrobił sobie drogę do kanapy.

„Po prostu siedziałem tam na tym dywanie, patrząc na ten brudny dywan, zastanawiając się, jak znalazłem się na tym dywanie i dlaczego nigdy nie zauważyłem, że dywan był tak brudny wcześniej”, kontynuowała, jak zdezorientowany Bass rzucił się na ziemię i wąchał dywan shag pod nim.

Comedian Jenny Johnson smiles and poses for a bathroom mirror selfie
Johnson powiedziała, że występ Bassa w usuniętym wideo był godny Oscara.
jennyjohnsonhi5/Instagram

Jednocześnie ktoś poza kamerą – być może mąż Michael Turchin – rzucił podarte kartki papieru na byłą członkinię boysbandu i podłogę.

„Nie wiedziałam, co jeszcze zrobić, nie wiedziałam, co powiedzieć, nie wiedziałam, jak zareagować” – urywał się głos Heard.

Amber Heard in court for her trial against Johnny Depp
Bass wyśmiewał wspomnienia Heard o pierwszym razie, kiedy Depp rzekomo ją uderzył.
POOL/AFP via Getty Images

Bass usunął post po tym, jak spotkał się z ostrą krytyką ze strony krytyków, którzy uważali, że wyśmiewanie się z rzekomej przemocy domowej było w złym guście.

Czytaj również:  Taylor Swift i Travis Kelce zamykają usta na nowym, gorącym zdjęciu z imprezy świątecznej po meczu

Jak argumentował jeden z dysydentów, wideo może potencjalnie „zniechęcić ofiary do ponownego zgłoszenia się”.

Gwiazda „Piratów z Karaibów” obecnie walczy z aktorką „Aquamana” o op-ed z 2018 roku, który napisała w Washington Post, w którym opisała siebie jako ofiarę fizycznego i seksualnego wykorzystywania.

Johnny Depp in court for his trial against Amber Heard
Depp zaprzecza twierdzeniom Heard i twierdzi, że go zniesławiają.
POOL/AFP via Getty Images

Chociaż nie wymieniła Deppa z nazwiska, on twierdzi, że utwór zszargał jego reputację i karierę.

Gwiazda „Edwarda Nożycorękiego” od dawna zaprzecza twierdzeniom swojej byłej żony, że bił ją i groził śmiercią będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Byli małżeństwem od 2015 do 2017 roku.