czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Kotka Taylor Swift Olivia Benson ma wyższą wartość netto niż Travis Kelce

Travis Kelce może i jest warty niezły grosz, ale nie dorównuje wartością netto dziewczynie Taylor Swift – ani jej kotom.

Olivia Benson, kotka piosenkarki „Lover”, którą zaadoptowała w 2014 roku, jest jedną z najbogatszych kotek na świecie z majątkiem szacowanym na 97 milionów dolarów.

Zgodnie z listą najbogatszych zwierząt domowych na świecie sporządzoną w stylu Forbesa przez stronę AllAboutCats.com w zeszłym tygodniu, Scottish Fold „zarobiła fortunę występując u boku swojego właściciela w kilku teledyskach”

Kotka, nazwana na cześć Mariski Hargitay z serialu „Prawo i porządek: SVU”, „stworzyła własną linię produktów i wystąpiła w wielu wysokobudżetowych reklamach, w tym takich marek jak Diet Coke i Ned Sneakers”, zauważa strona internetowa.

Kansas City Chiefs tight end, ze swojej strony, ma szacunkową wartość netto w 2024 roku w wysokości 40 milionów dolarów.

Kilku fanów wzięło udział w TikTok po ujawnieniu wartości netto Olivii Benson, porównując jej fortunę do fortuny nowego mężczyzny Swift.

Kotka Taylor Swift, Olivia Benson, jest warta więcej niż nowy mężczyzna piosenkarki, Travis Kelce, według nowego raportu. GC Images
Szacuje się, że wartość netto gracza NFL w 2024 roku wyniesie 40 milionów dolarów. Getty Images
Tymczasem Olivia Benson jest warta szacunkowo 97 milionów dolarów. taylorswift/Instagram

„Jeśli Travis będzie miał szczęście, pewnego dnia odniesie taki sukces jak koty TS” – zażartował jeden z fanów.

„Jej kot ma wykładniczo więcej pieniędzy niż ja zobaczę w całym moim istnieniu [sic]”, dodał inny, a trzeci napisał: „Ten kot ma więcej pieniędzy niż cała moja rodzina 😭”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Wartość netto dwukrotnego mistrza Super Bowl jest wspomagana przez kilka lukratywnych umów poparcia z firmami takimi jak McDonald’s, Papa John’s, Nike i Dick’s Sporting Goods.

Zwycięzca Grammy adoptował Scottish Fold w 2014 roku. Taylor Swift/Instagram
Kotka została nazwana na cześć postaci Mariski Hargitay z serialu „Prawo i porządek: SVU”. taylorswift/Instagram

Zarabia również sporo pieniędzy ze swojej pensji, ponieważ obecnie jest w trzecim roku czteroletniej umowy o wartości 57,25 miliona dolarów, którą podpisał z Chiefs.

Umowa obejmowała 22,75 miliona dolarów gwarantowanych pieniędzy, oprócz rocznej pensji w wysokości 14 312 500 dolarów. Kelce otwarcie mówił jednak o tym, że jest „zbyt nisko opłacany”

Czytaj również:  Komitet kampanii Kanye Westa na 2020 rok twierdzi, że tysiące zostały skradzione w ramach oszustwa

„Moi menedżerowie i agenci uwielbiają mi mówić, jak bardzo jestem niedopłacany” – powiedział Vanity Fair w styczniu 2023 roku.

Dwukrotny mistrz Super Bowl zaczął spotykać się z piosenkarką latem 2023 roku. Getty Images

„Za każdym razem, gdy mówię o tym, że chcę więcej pieniędzy, oni mówią: „Dlaczego nie pójdziesz do Chiefs i ich nie zapytasz?””

„Kiedy zobaczyłem [byłego receivera Chiefs] Tyreeka Hilla, który przeszedł [do Miami Dolphins] i dostał 30 [milionów] dolarów rocznie, z tyłu głowy pomyślałem: 'Człowieku, to dwa do trzech razy tyle, ile zarabiam teraz’.”

Z drugiej strony uważa się, że Swift jest warta aż 740 milionów dolarów – i wciąż rośnie – według Forbesa, co stanowi ponad 24-krotność fortuny jej nowego partnera.

Latest Posts

Nie przegap