4 lipca 2022 r. | godz. 17:52

Kris Jenner zawsze wie, jak rozweselić swoją rodzinę w mrocznych czasach.

Travis Barker podzielił się w poniedziałek na swoim Instagram Story zdjęciem pięknego, pomarańczowego bukietu, który jego teściowa przesłała po jego przerażającej hospitalizacji w zeszłym tygodniu.

„Dearest Travis, Get Well Soon!!! We Love You, Kris and Corey xo” – czytamy na kartce dołączonej do kwiatów, które były wspólnym prezentem Jenner i chłopaka Corey Gamble.

Nowa żona Barkera, Kourtney Kardashian, również podzieliła się zdjęciami kwiatowej ekspozycji za pośrednictwem własnego Instagram Story, które Jenner repostowała i dodała: „Get well @travisbarker 🧡 🧡 🧡 .”

Jak Page Six wcześniej poinformował, perkusista Blink-182, 46, został popędzony do szpitala 28 czerwca z powodu „zagrażającego życiu zapalenia trzustki”, które rozwinęło się po uzyskaniu rutynowej endoskopii.

Kris Jenner and Travis Barker flowers.
Barker appreciated the generosity from his mother-in-law.
travisbarker/Instagram

Dni później rocker ujawnił, że doświadczył „ekscytującego bólu”, zanim popędził do szpitala z Kardashian, 43, u jego boku.

W czasie incydentu, Barker został sfotografowany jako wyprowadzany z karetki, trzymając prawą rękę w górze, co pokazało jego niepowtarzalny tatuaż czaszki.

Kris Jenner and Travis Barker orange flowers.
Kourtney Kardashian also showed off the beautiful bouquet.
kourtneykardash/Instagram

Kardashian szła w niewielkiej odległości za nim i podobno nie opuszczała boku męża przez cały czas jego hospitalizacji.

Gdy Barker został ustabilizowany, wyjaśnił na Instagramie, że zapalenie trzustki było wynikiem usunięcia „małego polipa” w „bardzo wrażliwym obszarze, którym zwykle zajmują się” specjaliści.

Instagram story of Travis Barker .
Zarówno Kardashian jak i Barker w kolejnych dniach zabrali się na Instagram, aby wyjaśnić przerażający incydent.
kourtneykardash/Instagram

Dodał: „Co niestety uszkodziło krytyczny przewód drenażowy trzustki.”

Podczas gdy incydent wstrząsnął całą rodziną – w tym 16-letnią córką Barkera, Alabamą – oczekuje się, że w pełni wyzdrowieje i ma się „dużo” lepiej.