poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

„Krzyk VII” traci reżysera Christophera Landona: „Praca marzeń, która zamieniła się w koszmar”

Christopher Landon nie odpowiada już na wezwanie Scream VII . Reżyser zrezygnował z udziału w filmie, kończąc tym samym burzliwe kilka miesięcy dla projektu, w którym brało udział dwóch głównych bohaterów.

„Myślę, że teraz jest dobry moment, aby ogłosić, że formalnie opuściłem Scream 7 tygodni temu. Niektórych to rozczaruje, a innych ucieszy. To była praca marzeń, która zamieniła się w koszmar. I moje serce pękło dla wszystkich zaangażowanych. Wszystkim. Ale nadszedł czas, aby iść dalej” – napisał Landon w sobotę na X. „Nie mam nic więcej do dodania do tej rozmowy poza tym, że mam nadzieję, że dziedzictwo Wesa rozkwitnie i wzniesie się ponad zgiełk podzielonego świata. To, co on i Kevin stworzyli, jest czymś niesamowitym i byłem zaszczycony, że mogłem nawet przez krótką chwilę pławić się w ich blasku”

21 listopada pojawiła się wiadomość, że Spyglass zwolnił aktorkę Melissę Barrerę z nadchodzącego siódmego filmu Scream z powodu postów w mediach społecznościowych, które określił jako antysemickie, podczas gdy dzień później pojawiła się informacja, że inna gwiazda Jenna Ortega nie powróci.

Źródła donoszą, że zwolnienie Barrery nastąpiło w październiku, w pierwszych tygodniach wojny izraelsko-hamskiej, podczas której aktor stawał się coraz bardziej głośny. Odejście Ortegi, które było decyzją jej i jej zespołu reprezentacyjnego, nastąpiło przed letnim strajkiem SAG-AFTRA, ale zostało upublicznione dopiero w zeszłym miesiącu.

Landon jest specjalistą od horrorów stojącym za Happy Death Day i Freaky i przejąłby zespół reżyserski Radio Silence, który ożywił franczyzę w 2022 roku Scream , a także Scream VI , który ukazał się w marcu i stał się największym krajowym dochodem i największym hitem serii horrorów od 1996 roku w reżyserii Wesa Cravena i napisany przez Kevina Williamsona.

Landon, który został zatrudniony przed strajkiem aktorów, wyraził niezadowolenie po ogłoszeniu zwolnienia Barrery. „Oto moje oświadczenie: 💔 Wszystko jest do bani. Przestań krzyczeć”, napisał Landon na X Nov. 21, zanim usunął post. „To nie była moja decyzja”

Czytaj również:  Adele przekłada rezydenturę w Las Vegas z powodu choroby: "To wszystko odbiło się na moim głosie"

Teraz przyszłość Scream VII zależy od Jamesa Vanderbilta, scenarzysty-producenta, który współtworzył zrestartowane filmy i pisze obecny scenariusz. Źródła podają, że scenarzysta, który już zmagał się ze stratą Ortegi, skupił się na postaci Barrery. Kiedy została zwolniona, miał przynajmniej kreatywnego partnera w Landonie, który mógł wziąć na swoje barki tę historię. Teraz franczyza wróciła do punktu zerowego i będzie musiała zostać odbudowana w całości.

Latest Posts

Nie przegap