17 października 2022 r. | 19:03

Gorąco oczekiwany serial Netflixa Księcia Harry’ego i Meghan Markle nadal ma mieć premierę w tym roku – i jest ustawiony na grudzień, wiele źródeł mówi Page Six.

Raport Deadline z poniedziałku twierdził, że serial został przesunięty do 2023 roku w związku z luzem wokół nadchodzącego sezonu hitu Netflixa „The Crown.”

„Oni są wściekli na Netflixa, a oni najpierw mrugnęli okiem i zdecydowali się przesunąć dokument”, powiedziało źródło.

Ale mimo wszystko, powiedziano nam, że serial będzie kontynuowany – a wszelkie problemy związane z dokumentem nie miały nic wspólnego z piątym sezonem „The Crown.”

Jak wcześniej ujawniliśmy, źródła Netflixa powiedziały nam, że były problemy między księciem i księżną Sussex a Netflixem, ponieważ chcieli oni usunąć wszelkie obciążające komentarze, które wygłosili na temat króla Karola III, królowej konsort Camilli Parker Bowles, księcia Williama i Kate Middleton, księżniczki Walii.

Meghan Markle, Prince Harry
Film dokumentalny Meghan Markle i księcia Harry’ego, wbrew wcześniejszym doniesieniom, ma ukazać się w grudniu tego roku.
AP

Para rzeczywiście była tymi, którzy chcieli opóźnić pokaz do przyszłego roku.

Ale jeden wysoko postawiony insider branży powiedział Page Six, „O ile mi wiadomo, docuseries wciąż idzie do przodu jeszcze w tym roku.”

Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery, a insiderzy powiedzieli nam, że nadal istnieją problemy z dokumentem: Harry i Markle zrobili w nim komentarze, które są sprzeczne z tym, co napisał w swoim nadchodzącym pamiętniku.

Reps dla księcia i księżnej Sussex oraz Netflix nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Nowy sezon „The Crown”, fabularyzowanej relacji o współczesnej rodzinie królewskiej, przyciągnął ostrą krytykę, pojawiając się zaledwie kilka tygodni po śmierci królowej Elżbiety II.

Podobno sceny pokazują nowego króla Karola, granego przez Dominica Westa, próbującego dokonać zamachu stanu przeciwko swojej matce, granej obecnie przez Imedlę Staunton, kiedy był księciem Walii, podczas spotkania z byłym brytyjskim premierem Johnem Majorem.

Czytaj również:  Brat Paula Walkera, Cody, nadaje nowonarodzonemu synowi imię po zmarłym gwiazdorze

To skłoniło Majora do powiedzenia Mail on Sunday, że spotkanie nigdy nie miało miejsca, dubbingując scenę jako „beczkowy ładunek złośliwych nonsensów.”

Uważa się również, że w filmie jest wiele scen prowadzących do tragicznej śmierci księżnej Diany, granej przez Elizabeth Debicki, w wypadku samochodowym w paryskim tunelu.

Źródło z serialu podobno powiedziało The Sun, że członkowie załogi wypowiadają się na temat przedstawienia jej śmierci na ekranie.

„Wrócić do Paryża i zamienić ostatnie dni i godziny Diany w dramat czuje się bardzo niekomfortowo. W końcu niektórzy członkowie ekipy odsuwają się,” powiedzieli.

Filed undercamilla parker bowles, kate middleton, Król Karol III, meghan markle, netflix, książę harry, książę william, królowa elżbieta II, rodzina królewska, royals, korona, 10/17/22