wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Książę William był „zdenerwowany i zły” z powodu internetowych plotek na temat Kate Middleton, ujawnia były pracownik

Książę William był podobno wściekły z powodu teorii spiskowych i plotek krążących w Internecie na temat jego żony, Kate Middleton, przed ujawnieniem jej diagnozy raka, twierdzi były pracownik.

Królewski informator powiedział People na początku tego tygodnia, że 41-letni książę Walii był „zdenerwowany i zły” z powodu plotek krążących wokół księżnej Walii.

„William jest silnie myślący, czasami uparty. To i jego nacisk na życie rodzinne dadzą mu kręgosłup i siłę, by przez to przejść” – dodał królewski korespondent Valentine Low.

Plotki na temat miejsca pobytu Middleton zaczęły pojawiać się na początku tego roku, kiedy mama trójki dzieci utrzymywała niski profil po styczniowej operacji brzucha.

Księciu Williamowi nie podobały się plotki, które krążyły w sieci na temat jego żony, Kate Middleton, po jej operacji brzucha. Getty Images
„William ma silny umysł, czasami jest uparty. To i jego nacisk na życie rodzinne dadzą mu kręgosłup i siłę, by przez to przejść” – powiedział People. SplashNews.com
Plotki o miejscu pobytu Middleton zaczęły pojawiać się na początku tego roku, gdy mama trójki dzieci nie pokazywała się publicznie po styczniowej operacji brzucha. AFP via Getty Images

Na początku marca 42-letnia Middleton została sfotografowana po raz pierwszy od prawie dwóch miesięcy, a następnie opublikowała edytowane zdjęcie, które wywołało jeszcze większe zaniepokojenie.

Pojawiła się na przerobionym zdjęciu pozując wraz z trójką dzieci Williama: 10-letniego księcia George’a, 9-letniej księżniczki Charlotte i 6-letniego księcia Louisa, z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii.

Kilku użytkowników mediów społecznościowych oskarżyło królewnę o poddanie się poważniejszej operacji niż ta, którą według pałacu miała przejść – w tym brazylijskiemu liftingowi pośladków.

Inni spekulowali, że między przyszłym królem a jego żoną istnieją problemy małżeńskie, twierdząc, że miał romans z brytyjską arystokratką Rose Hanbury. (Hanbury zaprzeczyła tym plotkom.)

Gwiazdy, w tym Stephen Colbert i Blake Lively, które podsycały ogień, zostały zmuszone do przeprosin.


Więcej obowiązkowych relacji z royals:

  • Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle
  • Kalendarium związku księcia Williama i Kate Middleton
  • Drzewo genealogiczne rodziny królewskiej i linia sukcesji

Kilku użytkowników mediów społecznościowych oskarżyło królową o poddanie się poważniejszej operacji niż ta, którą według pałacu przeszła – w tym brazylijskiemu liftingowi pośladków. Getty Images
Inni twierdzili, że między przyszłym królem a jego żoną występują problemy małżeńskie. Getty Images

Jednak Middleton zakończyła wszelkie zarzuty, gdy emocjonalnie podzieliła się informacją, że zdiagnozowano u niej raka.

„W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i obecnie jestem na wczesnym etapie tego leczenia” – powiedziała w wiadomości wideo kilka tygodni później.

Czytaj również:  Rok później Chris Noth wciąż nie został oskarżony ani pozwany w sprawie rzekomych napaści seksualnych

Księżniczka powiedziała, że ona i William „robili wszystko, co w ich mocy, aby przetwarzać i zarządzać tym prywatnie dla dobra [ich] młodej rodziny.”

Jednak Middleton zakończyła wszelkie zarzuty, gdy emocjonalnie podzieliła się informacją, że zdiagnozowano u niej raka. BBC Studios
Księżniczka powiedziała, że ona i William „robili wszystko, co w ich mocy, aby przetworzyć i poradzić sobie z tym prywatnie dla dobra [ich] młodej rodziny” SplashNews.com

Od momentu ujawnienia diagnozy, Middleton nie powróciła do swoich królewskich obowiązków.

W zeszłym miesiącu William przekazał rzadką informację o tym, jak radzi sobie z problemami zdrowotnymi.

„Wszystko dobrze, tak, dziękuję. Wszystko w porządku” – powiedział zatroskanemu fanowi podczas wizyty w północnej Anglii.

Latest Posts

Nie przegap