czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Kultowy bohater akcji Scott Adkins dołącza do „Kickboxer: Armaggedon” (na wyłączność)

Kultowy brytyjski aktor Scott Adkins dołączył do obsady Kickboxer: Armaggedon, ostatniego rozdziału trylogii rebootującej klasyczną serię filmów akcji z lat 80-tych.

Adkins, legenda wśród fanów akcji na całym świecie ze względu na swoją długą karierę głównie w filmach wideo, w tym Undisputed i Accident Man , stał się ostatnio lepiej znany szerszej publiczności kinowej dzięki małym rolom w prawdziwych hitach, w tym The Bourne Ultimatum , Marvel’s Doctor Strange i, co najbardziej pamiętne, jako przerośnięty niemiecki szef mafii Killa w John Wick 4 .

Adkins zagra Cesare w Kickboxer: Armageddon, mistrza sztuk walki, który rządzi sadystycznym kultem, potomkami REG (The Royal Elite Guard) z Birmy. Filozofia nauczania Cesare obejmuje naukę poprzez ból.

Film jest ostatnią częścią nowej trylogii opartej na serii filmów akcji Kickboxer, która została zapoczątkowana w 1989 roku przez klasyk kina domowego Jean-Claude Van Damme. Alain Moussi powraca jako Kurt Sloane, wojownik chcący pomścić swojego zamordowanego brata, który najwyraźniej nie ma dość pokonywania złoczyńców.

Dimitri Logothetis, który był współscenarzystą pierwszego reboota, wyreżyserowanego przez Johna Stockwella Kickboxer: Vengence (2016) oraz reżyserem Kickboxer: Odwet, powraca na fotel reżysera trzeciego filmu. Trylogia reboot zdobyła uznanie za połączenie nowoczesnych efektów i technik filmowych z oldschoolowymi akrobacjami fizycznymi i sztukami walki w kamerze.

„Scott jest wyjątkowym aktorem, a także legendą sztuk walki i nie mogę się doczekać współpracy z nim” – powiedział Logothetis o castingu Adkinsa. „Wiem, że nasi fani Kickboxer nie mogą się doczekać, aby zobaczyć Scotta i Alaina w Kickboxer: Armageddon. Od Undisputed do Accident Man, a także The Bourne Ultimatum, Scott zaimponował nam wszystkim swoim unikalnym stylem akcji.”

Kickboxer: Armageddon ma rozpocząć główne zdjęcia w Biloxi, Mississippi, w kwietniu.

Adkins jest reprezentowany przez Wonder Street, Gersh, The BWH Agency i Goodman, Genow, Schenkman.

Czytaj również:  Jeremy Renner świętuje urodziny w szpitalu po wypadku z pługiem śnieżnym

Latest Posts

Nie przegap