środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kyle Richards nie wyobraża sobie życia bez Mauricio Umansky’ego: To „bolesne” i „przerażające

Kyle Richards, która jest w trakcie separacji z mężem Mauricio Umansky, przyznała, że nie ma pojęcia, jak żyć bez niego.

„Byłam mężatką przez prawie całe moje dorosłe życie” – powiedziała 55-letnia gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” w czwartkowym programie SiriusXM „Jeff Lewis Live”. „Nawet nie wiem, czym jest życie bez bycia z Mauricio.

„To trudne. To bolesne. To przerażające” – powiedziała.

Richards dodała, że sytuacja jest dla niej „naprawdę trudna”, ponieważ czuje, że jej „cała tożsamość to bycie żoną i mamą.”

„Mam cztery córki, które są moimi najlepszymi przyjaciółkami, ale on jest także moim przyjacielem i bardzo go kocham, i to też jest trudne”, wyjaśniła Lewisowi.

Kyle Richards powiedziała, że nie wie „czym jest życie bez bycia z Mauricio” podczas czwartkowego odcinka „Jeff Lewis Live” Getty Images
Potwierdziła również, że są w trakcie terapii, ale nie wyjaśniła, czy oznacza to razem czy osobno. Getty Images

Podczas wywiadu Richards potwierdziła doniesienia z listopada, że zarówno ona, jak i 53-letni Umansky są w trakcie terapii, ponieważ nadal radzą sobie z separacją.

Powtórzyła również, że para nadal mieszka razem, ale w różnych sypialniach.

Richards powiedziała, że ona i Umansky nie mieli problemu ze wspólnym spędzaniem czasu z córkami podczas ich wakacji w Aspen w Kolonii w zeszłym miesiącu.

Mówiąc bezpośrednio o ich separacji, gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” dodała: „To trudne. To bolesne. To przerażające” Getty Images
Rozstająca się para potwierdziła separację w lipcu 2023 roku, ale zapewniła, że rozwód nie jest brany pod uwagę. mumansky18/Instagram

„Gdybyś nas nie znał, pomyślałbyś, że wszystko jest normalne … Robię obiad, jesteśmy razem” – wyjaśniła.

Nie zaprotestowała jednak, gdy Lewis zasugerował, że ona i założyciel agencji mogą przekształcić się w bardziej „kochającą, bliską, koleżeńską przyjaźń.”

Kiedy wspomniał o możliwości pozostania razem, aby uniknąć podziału ich majątku, Richards odpowiedziała, że nie jest to coś, o co się teraz martwi.

Dając więcej wglądu w ich obecny związek, Richards odniosła się do ich ostatnich wakacji w Aspen, Colo. z ich dziećmi. kylerichards18/Instagram
„Gdybyś nas nie znał, pomyślałbyś, że wszystko jest normalne” – stwierdziła. „Robię obiad, jesteśmy razem” TheImageDirect.com

„Jeśli nie będziemy razem, rozwiodę się” – stwierdziła z przekonaniem. „Z psychologicznego punktu widzenia musiałabym ruszyć dalej.”

Powiedziała, że para „nie miała ani grosza”, kiedy zaczęli się spotykać, a następnie zawarli związek w 1996 roku.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Córka Angie Harmon aresztowana za rzekome włamanie do klubu nocnego w celu kradzieży alkoholu

„Nie miał żadnych pieniędzy, kiedy za niego wyszłam i to są nasze pieniądze”, wyjaśniła.

Richards zauważyła, że chociaż rozwód nie jest na szczycie jej myśli, nie pozostanie w związku małżeńskim, jeśli ona i Umansky nie planują pozostać w związku. GC Images

„Postawmy sprawę jasno. To bardzo czyste cięcie. Wszystko jest w połowie niezależne.”

Gwiazda reality show ujawniła w 2017 roku, że ona i gwiazda „Buying Beverly Hills” nie mieli intercyzy z tego samego powodu.

Umansky potwierdził w lipcu 2023 r., że on i aktorka „Halloween Kills” rozstali się, ale w październiku powiedział Page Six, że „nie rzucają ręcznika” na swój związek.

Richards twierdziła, że mieli „ciężki rok”, ale nie rozwiedli się po tym, jak wiele źródeł potwierdziło, że para była w separacji.

Para jest małżeństwem od 1996 roku. Casey Durkin/Bravo
Mówi się, że aktorka spotyka się z piosenkarzem country Morganem Wadem. morganwademusic/Instagram

Od dawna krążą plotki, że Richards spotyka się z piosenkarką country Morgan Wade, ale stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom.

Ostatnio Morgan została zauważona z Richardsem podczas urodzinowej wycieczki do Meksyku.

Tymczasem Umansky został zauważony z kilkoma kobietami w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale nie wydaje się być w nowym związku.

Latest Posts

Nie przegap