czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kylie Jenner promuje linię odzieżową kilka godzin po aresztowaniu byłego Travisa Scotta za nieuporządkowane zachowanie i wtargnięcie na teren posesji

Departament Policji Miami-Dade ciężko pracuje, ale Kris Jenner pracuje jeszcze ciężej.

Kilka godzin po tym, jak Travis Scott został aresztowany za zakłócanie porządku i wtargnięcie na teren Miami, jego była dziewczyna Kylie Jenner – córka i klientka Kris – pojawiła się na Instagramie, aby promować swoją linię ubrań.

„COMING 6/27 @khy Drop 007”, 26-letnia Kylie podpisała celowo ziarnisty film pokazujący ją w białej minisukience z kantarem na trawiastym polu, gdzie widziano ją wieszającą inne białe ubrania na sznurku do bielizny.

W reklamie brunetka ułożyła włosy w luźne fale i miała minimalny makijaż. Swoją prostą, letnią stylizację uzupełniła brązowymi kowbojkami.

Kylie Jenner promowała swoją linię odzieżową kilka godzin po tym, jak jej były Travis Scott został aresztowany w Miami. Kylie Jenner/Instagram
„COMING 6/27 @khy Drop 007”, Kylie podpisała czwartkowy post na Instagramie. Kylie Jenner/Instagram

„moja ulubiona kropla!!!!!!!” – napisała pod postem jej najlepsza przyjaciółka Stassi Karanikolaou.

W godzinach przedpołudniowych w czwartek policja odpowiedziała na wezwanie o pijackiej sprzeczce w Miami Beach Marina.

Zgodnie z oświadczeniem o aresztowaniu uzyskanym przez The Post, policjanci przybyli na miejsce, aby znaleźć 33-letniego Scotta stojącego przy doku i krzyczącego na pasażerów jednej z łodzi.

Funkcjonariusze mogli rzekomo „wyczuć silny zapach alkoholu” na jego oddechu i twierdzili, że wielokrotnie lekceważył ich instrukcje, aby usiąść.

Osoba na łodzi powiedziała, że nie chce wnosić zarzutów; po prostu chcieli, aby raper opuścił statek, zgodnie z pismem.

Celowo ziarniste wideo pokazało Jenner ubraną w białą minisukienkę na trawiastym polu, gdzie widziano ją wieszającą inne białe ubrania na sznurku do bielizny. Kylie Jenner/Instagram
Brunetka ułożyła włosy w luźne fale i wykonała minimalny makijaż. Kylie Jenner/Instagram

Gdy policja eskortowała Scotta z jachtu z powrotem na promenadę, ten rzekomo „szedł do tyłu, wykrzykując nieprzyzwoite słowa.”

Kiedy wrócił do swojego samochodu, rzekomo powiedział policjantom, że „’jeśli wsiądzie do pojazdu, złapie fade’, co jest slangiem oznaczającym walkę.”

Zgodnie z oświadczeniem, Scott wrócił do doku około pięć minut później, po czym stał się „nieobliczalny.”

Funkcjonariusze twierdzili, że krzyczał, gdy szedł z powrotem w kierunku jachtu, rzekomo ignorując ich wielokrotne ostrzeżenia.

Muzyk został zatrzymany niecałe pół godziny po tym, jak władze przybyły na miejsce zdarzenia.

Czytaj również:  Kendall Jenner odpowiada na zarzuty, że Photoshopowała ostatnie zdjęcie w bikini
Scott został oskarżony o nietrzeźwość i wtargnięcie na teren posesji. Miami-Dade County Corrections and Rehabilitation/AFP via Getty Images
Raper rzekomo wdał się w pijacką sprzeczkę na przystani w Miami Beach. Getty Images for Fanatics

Rzekomo powiedział im: „To Miami”, po tym jak przyznał się do picia alkoholu

Wpłacił 650 dolarów kaucji i został zwolniony.

„Nie było fizycznej sprzeczki z nikim” – powiedziało Page Six źródło zaznajomione ze sprawą. „To była głośna impreza, a Travis został już zwolniony za kaucją w wysokości kilkuset dolarów. Jest już w domu.”

Źródło podkreśliło, że „nie zostaną podjęte żadne dalsze działania, ponieważ był to drobny incydent podobny do otrzymania mandatu bez obrażeń.”

Rzekomo powiedział policji: „To Miami”, po przyznaniu się do picia alkoholu. GC Images
Scott i Jenner mają dwójkę dzieci. Getty Images for The Recording A

Tymczasem adwokat Scotta, Bradford Cohen, powiedział nam w oświadczeniu: „Pan Scott został na krótko zatrzymany z powodu nieporozumienia. Nie było absolutnie żadnej fizycznej sprzeczki i dziękujemy władzom za współpracę z nami w celu szybkiego i polubownego rozwiązania.”

Scott i Jenner zostali po raz pierwszy połączeni w kwietniu 2017 roku. Powitali na świecie 6-letnią córkę Stormi i 2-letniego syna Aire’a, zanim pod koniec 2022 roku rozstali się na dobre.

Gwiazda „Kardashianów” spotyka się obecnie z 28-letnim aktorem Timothée Chalametem.

Latest Posts

Nie przegap