czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Lady Gaga nie miała nic wspólnego z tym, że Sean 'Diddy’ Combs został wyrzucony z potężnej nowojorskiej firmy prawniczej

To prawda. Sean „Diddy” Combs został zwolniony z potężnej firmy prawniczej Grubman, Shire, Meiselas & Sacks, ale twierdzenie, że powodem jest Lady Gaga jest fałszywe – według jej prawników.

„Decyzja o rozstaniu się z panem Combsem została podjęta przez partnerów firmy kilka miesięcy temu, ponieważ uznali, że jest to słuszne” – powiedział rzecznik firmy prawniczej wyłącznie Page Six.

Powiedziano nam, że potentat muzyczny, który jest uwikłany w szereg procesów sądowych dotyczących zarzutów o handel seksualny i gwałt, został zwolniony co najmniej osiem tygodni temu ze względu na charakter i liczbę zarzutów.

Nowojorska kancelaria Grubman, Shire, Meiselas & Sacks zrezygnowała z usług Seana „Diddy’ego” Combsa ze względu na liczne zarzuty i procesy sądowe, z którymi się zmaga. AFP via Getty Images
Lady Gaga nigdy nie rozmawiała z kancelarią prawną o rezygnacji z usług hip-hopowego potentata. Instagram/@ladygaga

„Doniesienia o tym, że decyzja ta była wynikiem nacisków ze strony klientów, są po prostu nieprawdziwe” – powiedział rzecznik.

Grubman, Shire, Meiselas & Sacks, reprezentuje jedne z największych nazwisk w branży rozrywkowej, w tym gwiazdę pop Lady Gagę. W piątek NewsNation poinformowało, że firma zrezygnowała z usług Combsa z powodu nacisków ze strony wykonawczyni hitu „Poker Face”.

Według raportu, „osoba wtajemniczona” powiedziała portalowi, że „Lady Gaga powiedziała, że opuszcza (firmę), jeśli nie zrezygnują z Diddy’ego.”

„A ona jest zbyt duża, by ją stracić.”

Ale źródło, które zna piosenkarkę, powiedziało nam: „Ta rozmowa nigdy nie miała miejsca.”

Prawnik gwiazd Allen Grubman kieruje firmą prawniczą. Getty Images for The Rock and Roll Hall of Fame
Do CNN wyciekło nagranie, na którym Combs znęca się fizycznie nad byłą dziewczyną Cassie Venturą. AFP via Getty Images

Kilka firm powiązanych z Combsem rozstało się ze zhańbioną gwiazdą hip-hopu, odkąd jego dewiacyjne, agresywne zachowanie stało się publiczne jesienią ubiegłego roku.

The Post poinformował, że burmistrz Eric Adams cofnął Combsowi klucz do miasta trzy tygodnie po tym, jak CNN opublikowało nagranie, na którym fizycznie atakuje byłą dziewczynę Cassie Venturę w hotelu. Został również zmuszony do ustąpienia ze stanowiska prezesa i oddzielenia się od Revolt TV, firmy medialnej, której był współzałożycielem.

Czytaj również:  Nowa dziewczyna Kanye Westa, Juliana Nalú, wystąpiła w seksownej sesji w bikini

Przedstawiciele Combsa i Lady Gagi nie odpowiedzieli na prośby Page Six o komentarz.

Latest Posts

Nie przegap