30 maja 2023 r. |8:16

Lala Kent zrugała „klauna” Toma Sandovala za jego rozmowę telefoniczną z Raquel Leviss i dała jasno do zrozumienia, że nie wierzy w ich rozstanie.

Autorka „Give Them Lala” ponownie udostępniła viralowe zdjęcie swojego współgwiazdora „Vanderpump Rules” w samolocie, który rzekomo rozmawiał z Leviss i twierdził, że wyruszył na spotkanie z „pobocznymi laskami”, podczas gdy jego „główna laska” pozostaje w ośrodku zdrowia psychicznego.

„Spójrz na tego klauna” – napisała Kent na swoim Instagramie w poniedziałek.

„Sprawdza swoją główną laskę, zanim pójdzie się pieprzyć i bzykać swoje poboczne laski” – kontynuowała. „Może nawet kilka przypadkowych osób do dodania do Rolodexu.”

lala kent sitting on a couch
Lala Kent zrugała „klauna” Toma Sandovala za jego rozmowę telefoniczną z Raquel Leviss.
lalakent/Instagram
tom sandoval holding a drink
„Checking in on his Main Chick before he goes to get f-ked up and bang his Side Chicks”, napisała Kent na swoim Instagramie.
tomsandoval1/Instagram

Kent, lat 32, powiedziała również, że Sandoval, lat 40, trzyma Leviss, lat 28, „tam, gdzie jej potrzebuje”, aby „utrzymać” swój „zapas energii”.

„On jest w pełni podłączony do niej, a ona myśli, że to dlatego, że jest przez niego kochana i troszczy się o nią … Nic innego jak źródło energii dla narcyza.”

Zdjęcie pokazało Sandovala rozmawiającego z Levissem przez telefon w niedzielę podczas lotu do Pittsburgha, mimo że źródła twierdziły wcześniej w tym miesiącu, że zerwali po romansie.

tom sandoval and raquel leviss selfie
Sandoval i Leviss rozstali się wcześniej w tym miesiącu, ale zarówno Kent, jak i Ariana Madix uważają, że to kłamstwo.
Instagram/ Raquel Leviss

„Raquel się zanurzyła. Sandoval nie jest dla niej tym jedynym”, powiedział wtedy wyłącznie Page Six jeden z informatorów.


Więcej informacji o reality TV na Page Six

  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Po rozstaniu wykonawca cover bandu był związany z wpływową Karlee Hale, ale zaprzeczył, że w ich związku było coś romantycznego.

Oprócz tego, że Kent wyraźnie zaznaczyła, że jej zdaniem była królowa piękności i Sandoval nadal są parą, to samo powiedziała była Sandovala, Ariana Madix.

Czytaj również:  Kate Bush bije rekordy popularności dzięki piosence z 1985 roku, która pojawiła się w "Stranger Things"
raquel leviss
Była królowa konkursów piękności przebywa w zakładzie psychiatrycznym.
raquelleviss/Instagram

„W ogóle tego nie kupuję. Wysyłała listy do mojego domu jakieś cztery dni temu”, powiedziała Madix, która dzieli ten sam dom ze swoim byłym chłopakiem, który zdradził ją po dziewięciu latach randkowania, Andy’emu Cohenowi w programie „Watch What Happens Live” 17 maja

„Po prostu przyniosłam pocztę, zobaczyłam ją, położyłam na stole i odeszłam” – wyjaśniła, zauważając, że „było to pismo odręczne [Levissa]”.

„Vanderpump Rules” jest emitowany w środy o 21:00 ET na Bravo.