poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Lance Bass opowiada o tym, jak zdiagnozowano u niego cukrzycę podczas pandemii COVID-19

Lance Bass twierdzi, że zachorował na cukrzycę podczas pandemii COVID-19 i pracuje nad leczeniem swojej choroby.

„Zdecydowanie jestem teraz świadomy swojego odżywiania” – powiedział członek NSYNC magazynowi People podczas promowania swojej współpracy z lekiem na alergie Allegra. „Uczę się, co można jeść, kiedy można jeść, kiedy brać insulinę – a wszystko to było ostatnio naprawdę trudne”

Bass zauważył, że oprócz monitorowania swojej diety, priorytetowo traktuje ćwiczenia, aby poradzić sobie z cukrzycą. „Im jestem starszy, tym bardziej wiem, że muszę dbać o swoje ciało. Więc ćwiczę, kiedy tylko mogę” – powiedział. „Ćwiczenia są teraz bardzo ważne, ale ze względu na mój harmonogram ciężko jest mi dostać się na siłownię. Mam więc fajną konfigurację w moim domu i mam 15 minut tu, 20 minut tam”

Bass wcześniej poruszył temat swojej diagnozy cukrzycy w wywiadzie z listopada 2023 r. dla Eating Well. Powiedział wtedy: „Rozwinąłem cukrzycę w późniejszym życiu. Więc naprawdę staram się znaleźć rzeczy, które działają dla mnie i z którymi moje ciało może sobie poradzić. Nauczyłem się też pić dużo i dużo wody, to jedna z rzeczy, których nigdy nie rozumiałem, jak zdrowe jest to dla ciebie. Mój dietetyk w końcu powiedział: nie, musisz. Teraz, gdy zwiększyłam ilość wypijanej wody, czuję się lepiej i o wiele zdrowiej”

Przyznał się również do swojego stanu w podpisie postu na Instagramie w czerwcu 2023 r.

Prawie dwa lata temu Bass przyznał, że w 2017 roku zdiagnozowano u niego łuszczycowe zapalenie stawów. „To zdecydowanie zaczęło się w moich ramionach, a potem w kolanach” – powiedział wtedy People . „I znowu, dla mnie to był taki znak bólu tancerza, więc po prostu myślałem, że to całkowicie normalne, całkowicie ignorując znaki.”

Bass był w centrum uwagi w ostatnich miesiącach, ponieważ NSYNC ponownie połączył siły w wielu projektach, w tym w głośnym występie na VMA i piosenkach „Better Place” dla Trolls Band Together i „Paradise”, który znajduje się na nadchodzącym albumie Justina Timberlake’a Everything I Thought It Was.

Czytaj również:  gwiazda 'Ms. Marvel' Rish Shah broni prawdziwych intencji Kamrana i opowiada o niesamowitej przerwie na lunch Spider-Mana

Latest Posts

Nie przegap