czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Larsa Pippen wywołuje plotki o zerwaniu po tym, jak przestała obserwować Marcusa Jordana na Instagramie

Kłopoty w raju?

Larsa Pippen wywołała plotki o zerwaniu po tym, jak wyczyściła swój Instagram ze wszystkich zdjęć z Marcusem Jordanem, a następnie przestała obserwować go w mediach społecznościowych.

49-letnia gwiazda „Real Housewives of Miami” jeszcze bardziej rozpaliła plotki o rozstaniu w niedzielę wieczorem po tym, jak opublikowała ankietę na swoim Instagramie, w której zapytała swoich obserwujących: „Czy Twoi znajomi powinni przestać obserwować Twojego byłego?”

Pippen udostępniła następnie w swojej historii film przedstawiający Morgana Freemana mówiącego o ufaniu swojemu „wewnętrznemu głosowi”

Jordan, ze swojej strony, poszedł w jej ślady, przestając śledzić Pippen w mediach społecznościowych i usuwając wszystkie ich wspólne zdjęcia.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Pippena i Jordana w celu uzyskania komentarza.

Wydaje się, że para była w dobrych nastrojach, gdy świętowali 33. urodziny Jordana 30 grudnia – tydzień po jego faktycznych urodzinach 24 grudnia.

Larsa Pippen wywołała plotki o zerwaniu po tym, jak wyczyściła swój Instagram ze wszystkich zdjęć z Marcusem Jordanem, zanim przestała obserwować go w mediach społecznościowych. Instagram/@larsapippen
49-letnia gwiazda „Real Housewives of Miami” jeszcze bardziej rozpaliła plotki o rozstaniu w niedzielę wieczorem po tym, jak opublikowała ankietę na swoim Instagramie. Larsa Pippen / Instagram

Duet spakował się na PDA podczas ich przytulnej nocy po tym, jak Bravolebrity dała mu urodzinowy okrzyk, dzieląc się zdjęciem dwojga dzielących się całusem, podczas gdy ona złapała go za szyję, a on pieścił jej udo.

„Wszystkiego najlepszego moja ukochana! Jestem taka szczęśliwa, że mam cię w moim life❤️”, podpisała zdjęcie.

Jordan podziękował jej za szczerą wiadomość i dodał: „Kocham Cię more❤️‍🔥❤️‍🔥.”

Jordan, ze swojej strony, poszedł w jej ślady, przestając obserwować Pippen w mediach społecznościowych i usuwając wszystkie ich wspólne zdjęcia. larsapippen/Instagram

Pippen i Jordan oficjalnie spotykali się od ponad roku.

Pierwotnie wywołali plotki o romansie we wrześniu 2022 roku, ale zaprzeczyli, że są czymś więcej niż przyjaciółmi. Jednak w styczniu 2023 r. potwierdzili swój związek.

Pippen i Jordan oficjalnie spotykali się od ponad roku. Instagram

W sierpniu 2023 r. Pippen zadebiutowała diamentową obrączką na palcu serdecznym i podsyciła plotki o zaręczynach, ale później wyjaśniła, że podarował jej pierścionek z obietnicą, a nie pierścionek zaręczynowy.

„Nie jesteśmy zaręczeni” – powiedziała 49-letnia Pippen w podcaście „Separation Anxiety”. „Ale dałeś mi pierścionek z obietnicą.”

Czytaj również:  Ojciec Britney Spears, Jamie, ma amputowaną nogę po "strasznej infekcji

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Zdecydowanie dałem ci pierścionek z obietnicą”, odpowiedział 32-letni Jordan, dodając, że małżeństwo było tematem dyskusji dla pary, ale nie „priorytetem”.

„Jedyną rzeczą, na którą wpadliśmy, jest to, że chcemy ślub w miejscu docelowym” – dodała gwiazda reality TV.

Duet potwierdził swój związek w styczniu 2023 roku. Aissaoui Nacer / MEGA

Romans Pippen i Jordana trafił na pierwsze strony gazet w ciągu ostatniego roku, ponieważ była ona wcześniej żoną byłego gracza Chicago Bulls, Scottiego Pippena.

Tymczasem jego ojcem jest legendarny koszykarz Michael Jordan. Michael był byłym kolegą Scottiego z drużyny i jego przyjacielem.

Latest Posts

Nie przegap