2 sierpnia 2022 | 8:29

Lenny Hochstein po prostu chce odejść.

Po tym, jak Page Six podzielił się wiadomością, że jego zrażona żona, Lisa Hochstein, twierdziła w pozwie sądowym, że próbował ją „udusić finansowo” podczas ich rozwodu, chirurg plastyczny powiedział nam, że to gwiazda „Real Housewives of Miami” jest problemem.

„Lisa używa tych dokumentów sądowych, aby przedstawić mnie źle w prasie. To gorsze od informacji prasowych, ponieważ fakt, że są one składane, nadaje im legitymację” – napisał Lenny w poniedziałkowym e-mailu, dodając, że płaci za „wszystko dla dzieci osobno”.

A split of Lenny Hochstein solo and Lenny with Lisa Hochstein.
Lenny Hochstein jest gotowy na rozwód z zrażoną żoną Lisą Hochstein.
lennyhochstein/Instagram

Samozwańczy „bóg cycków”, 56, twierdził również, że Lisa, 40, nadal mieszka w ich domu małżeńskim z dwójką dzieci, Loganem, 7, i Elle, 2, „bez żadnych wydatków”, ale ostatnio zaczęła „nadużywać” ich wspólnej karty kredytowej, aby „kupować rzeczy dla siebie.”

„W zeszłym miesiącu rachunek wyniósł prawie 60 tysięcy. W tym miesiącu kontynuowała nadużywanie, w tym kupowanie biżuterii i ubrań dla siebie, co spowodowało przekroczenie limitu na karcie tuż przed moimi wakacjami”, zarzucił Lenny, który jest w podróży do Europy ze swoją dziewczyną, Kathariną Mazepą.

Lisa Hochstein, Lenny Hochstein, their kids, Logan and Elle, a Stormtrooper and Darth Vader at Logan's birthday party.
Pomimo gorzkiego rozstania, para niedawno połączyła się na urodzinach syna.
lennyhochstein/Instagram

„Zażądała, abym zapłacił rachunek, aby dać jej więcej pieniędzy do wydania. Odmówiłem, ale spłaciłem go o $5K w razie nagłych wypadków” – twierdził. „Niezwłocznie wydała $3K, aby zabrać ludzi na kolację, a kiedy odmówiłem wysłania jej więcej pieniędzy, dokonała płatności $20K z mojego konta czekowego bez mojej wiedzy lub zgody”

Lenny odniósł się również bezpośrednio do twierdzeń Lisy, że „werbalnie konfrontuje” ją z „poniżającymi komentarzami.”

„Jeśli chodzi o to, że jestem gnębiony, to jest wręcz przeciwnie. To Lisa nieustannie mnie atakuje i dręczy” – napisał. „Przeprowadziłem się do innej sypialni, a gdy to nie wystarczyło, musiałem wynająć mieszkanie. Staram się jak mogę, aby uniknąć konfliktu. Chcę się tylko rozwieść.”

Czytaj również:  Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid na urodzinach kumpla w obliczu plotek o rozstaniu
A selfie of Katharina Mazepa wearing a lacy black bra.
Chirurg plastyczny zamieszkał z modelką Katarzyną Mazepą, na zdjęciu.
katharinamazepa/Instagram

Lenny złożył pozew o rozwód z gwiazdą rzeczywistości w maju po 12 latach małżeństwa wśród jego rozwijającego się romansu z Mazepą. Lisa powiedziała nam, że została „zaskoczona” przez rozstanie i oskarżyła Lenny’ego o „lekkomyślność” w traktowaniu sytuacji.

Mazepa natomiast twierdziła, że Lisa tworzyła fałszywe konta na Instagramie, aby ją cyberprzemęczać.

Wydaje się, że dramat zebrał żniwo na Lennym, który zażartował na Instagramie, że „posiadanie żony i dziewczyny może być stresujące” i spowodowało jego niedawną utratę wagi.