środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Lenny Kravitz zdradza plany ślubne Zoë Kravitz i Channinga Tatuma: „Są zakochani

Lenny Kravitz zdradził kilka szczegółów na temat zbliżającego się ślubu jego córki Zoë Kravitz z Channingiem Tatumem.

Czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, 60-latek, zdradził kiedy jego córka zwiąże się węzłem małżeńskim z aktorem „Magic Mike”.

„To naprawdę świetny facet”, powiedział twórca hitu „Fly Away” w programie „Zoë Ball and Friends” o swoim przyszłym zięciu. „Został dobrze wychowany. Więc wiesz, ma maniery. Jest czarujący. Jest uduchowionym człowiekiem. I tak, dość szybko stał się częścią rodziny.”

Lenny Kravitz zdradził kilka szczegółów na temat zbliżającego się ślubu jego córki Zoë Kravitz z Channingiem Tatumem. AFP via Getty Images
Wiadomość o tym, że Tatum oświadczył się Zoë, pojawiła się w październiku 2023 roku. Jordan Strauss/Invision/AP

„Pasuje i są w sobie zakochani. W przyszłym roku odbędzie się ślub” – dodał rockman.

Ale pomimo tego, że Lenny jest światowej sławy muzykiem, wygląda na to, że nie wyjdzie na scenę podczas zaślubin swojej córki.

Zapytany, czy planuje wystąpić, twórca hitu „I Belong to You” powiedział: „Nie sądzę. [Będę] po prostu spędzał czas.”

Wcześniej w tym roku rockman ujawnił, że nie będzie pisał przemówienia dla ojca panny młodej na ślub Zoë.

„To po prostu przychodzi w danym momencie. Nie ćwiczę takich rzeczy” – powiedział „Entertainment Tonight” podczas rozdania nagród Critics Choice Awards 2024 w styczniu, wyjaśniając, że jego słowa będą pochodzić „z serca”

Czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, lat 60, od niechcenia zdradził, kiedy jego córka zawrze związek małżeński. Getty Images

Lenny dodał w wywiadzie dla E! News, że „nie może się doczekać” ślubu.

„Kocham go,” powiedział Tatum. „Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Dużo wzajemnego szacunku. A moja córka jest szczęśliwa.”

Wiadomość, że Tatum oświadczył się Zoë – której matką jest Lisa Bonet – pojawiła się w październiku 2023 roku, dwa lata po tym, jak duet zaczął się spotykać.

Para zaręczyła się po dwóch latach randkowania. GC Images

35-letnia gwiazda „High Fidelity” zadebiutowała pierścionkiem zaręczynowym podczas imprezy Halloween u boku aktora, gdy przebierali się za postacie z horroru „Dziecko Rosemary” z 1968 roku.

Czytaj również:  aktorzy "Boy Meets World" szczegółowo opisują rzekome uwodzenie i manipulację przez gościnną gwiazdę Briana Pecka

Para poznała się na planie thrillera „Pussy Island”, który będzie jej debiutem reżyserskim. Od tego czasu nazwa filmu została zmieniona na „Blink Twice.”

Wcześniej w tym roku rockman ujawnił, że nie będzie pisał przemówienia ojca panny młodej na ślub Zoë. Instagram

Zoë była wcześniej żoną aktora Karla Glusmana od czerwca 2019 roku, jednak w grudniu 2020 roku złożyła pozew o rozwód. Oboje sfinalizowali rozstanie w sierpniu 2021 roku.

Tatum, ze swojej strony, był żonaty z aktorką Jenną Dewan od lipca 2009 do listopada 2019 roku. Byli małżonkowie mają 10-letnią córkę o imieniu Everly.

Latest Posts

Nie przegap