niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Leonardo DiCaprio miał „wiele świetnych pomysłów” na Lexa Luthora w „Batman v Superman

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości Lex Luthor mógł wyglądać zupełnie inaczej.

Reżyser Zack Snyder zatrzymał się w podcaście Happy Sad Confused , aby promować nadchodzącą drugą część swoich filmów Rebel Moon dla Netflixa. W trakcie rozmowy prowadzący Josh Horowitz zapytał go, czy jest jakaś prawda w tym, że studio chciało Toma Hanksa lub Adama Drivera do roli czarnego charakteru.

„Myślę, że rozmawiałem z Adamem przez telefon, tak”, powiedział o plotkach o castingach. „Leonardo DiCaprio, rozmawiałem z nim o tym”

Podczas gdy Snyder ostatecznie wybrał Jessego Eisenberga do roli Lexa, który wystąpił u boku Supermana Henry’ego Cavilla i Batmana Bena Afflecka, ujawnił, że gwiazda Titanica „miała wiele świetnych pomysłów, właściwie tylko podczas spotkania.

„Myślę, że na koniec powiedział: „Ech, nie wiem” Ale był naprawdę mądry, jeśli chodzi o materiał i naprawdę mądry, jeśli chodzi o postać” – podzielił się reżyser. „Pod wieloma względami myślę, że to on wspomniał mi o pomyśle walki Supermana z Ligą Sprawiedliwości w pewnym momencie”

Snyder zbadał pomysł DiCaprio, że Superman może walczyć ze swoimi sojusznikami zarówno w swoim filmie z 2017 roku Justice League , jak i w Zack Snyder’s Justice League z 2021 roku, który był rozszerzoną wersją filmowca, która trwała cztery godziny i dwie minuty

Batman v Superman to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda Killers of the Flower Moon brała udział w rozmowach na temat zagrania kogoś w filmie o superbohaterze. David S. Goyer, który był współautorem trylogii Batman Christophera Nolana, powiedział wcześniej Horowitzowi, że DiCaprio również prowadził rozmowy w sprawie zagrania roli w tych filmach.

Scenarzysta wspominał w 2023 roku: „Pamiętam, że po Mrocznym rycerzu szef Warner Bros. na premierze powiedział: 'Musisz zrobić Riddlera. Leo jako Człowieka-Zagadkę”, mówiąc do mnie: „Musisz powiedzieć Chrisowi, że Leo jest Człowiekiem-Zagadką”

Czytaj również:  Disney wyprodukuje trzy projekty z udziałem K-Popowej grupy BTS

Latest Posts

Nie przegap