17 czerwca 2022 r. | 13:00

Życie miłosne Liama Payne’a wciąż jest w rozsypce.

Po tym jak został porzucony z powodu plotek o zdradzie i umówił się z inną kobietą, wychowanek One Direction został zauważony jak wychodzi z imprezy o 3 nad ranem w poniedziałek z jedną ze swoich dawnych miłości.

Payne i Danielle Peazer zostali sfotografowani jak opuszczają afterparty Soccer Aid w Londynie w tym samym samochodzie, gdzie ona schyliła się, aby spróbować uniknąć paparazzi.

Naoczny świadek powiedział E! News, że piosenkarz „Strip That Down” był „dość ożywiony” po imprezie, dodając: „Wyglądało na to, że był w dobrym nastroju i dobrze się bawił.”

Payne, 28, i Peazer, 34, poznali się w „The X Factor” w 2010 roku, kiedy on rywalizował ze swoim boysbandem, a ona była tancerką w brytyjskim show. Spotykali się z przerwami do 2013 roku.

Danielle Peazer trying to hide from the paparazzi in a car.
Peazer tried to hide from the paparazzi.
SplashNews.com

Podczas gdy Peazer starała się nie rzucać w oczy podczas późnonocnego spotkania ze swoim byłym, Payne nie jest zbyt nieśmiały w byciu z innymi kobietami, odkąd jego była narzeczona Maya Henry zakończyła ich zaręczyny na początku tego roku.

Modelka, 21 lat, oskarżyła artystę w komentarzu na Instagramie w maju, błagając fanów, by „przestali wysyłać” jej zdjęcia, na których jest „owinięty wokół innej kobiety”, Aliany Mawli.

Liam Payne and Danielle Peazer holding hands in 2013.
Byli wcześniej randkowali z przerwami od 2010 do 2013 roku.
FilmMagic

„To nie ja i jest wystarczająco ciężko wiedząc, że to się stało, nie widząc tego. Wystarczy”, dodał Henry.

Godziny później, Payne i Mawla, 24, byli ponownie widziani razem na lotnisku w Londynie, choć ona zaprzeczyła, że jest przyczyną jego rozstania z Henrym.

Liam Payne hugging Aliana Mawla from behind in a selfie.
Na Payne’a spadły ostatnio zarzuty, że zdradzał narzeczoną Mayę Henry (nie na zdjęciu) z Alianą Mawlą (widoczną tutaj).
alianamawla/Instagram

Zaledwie tydzień później, crooner „Familiar” wpakował się w kolejny skandal po pojawieniu się w podcaście Logana Paula „Impaulsive” i odmalowaniu negatywnego obrazu na temat swoich byłych kolegów z zespołu, zwłaszcza Zayna Malika.

Czytaj również:  Amanda Bynes ujawnia, że przeszła operację plastyczną powiek po tym, jak fani zareagowali na "nowy wygląd

Po kontrowersyjnym wywiadzie, gwiazda TikTok Bryce Hall powiedział, że chce walczyć z Payne’em, co skłoniło Henry’ego do zacienienia swojego byłego w filmiku, w którym powiedział, że jest „team Bryce.”

Liam Payne and Maya Henry at an event.
Payne i Henry zaręczyli się latem 2020 roku.
Getty Images dla Elton John AIDS

Gwiazda popu wcześniej umawiała się z Cheryl Cole, z którą dzieli 5-letniego syna Beara.