czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Lily Gladstone i Colman Domingo wznoszą toast za nominowanych do Spirit Award podczas Film Independent Brunch

Garstka kandydatów do nagród udała się w sobotni poranek na plażę Santa Monica, gdzie w hotelu Casa del Mar odbył się brunch dla nominowanych do nagrody Film Independent Spirit Award.

Killers of the Flower Moon gwiazda Lily Gladstone, honorowa przewodnicząca Spirit Awards na pokaz organizacji 25 lutego, oraz Rustin gwiazda Colman Domingo połączyli siły, aby poprowadzić wydarzenie i wręczyć nagrody dla wschodzących filmowców, w tym 75 000 dolarów dotacji.

Nagrodę Someone to Watch Award, przyznawaną przez Stella Artois, otrzymała reżyserka Mountains Monica Sorelle. Nagroda, przyznawana już po raz trzydziesty, ma na celu wyróżnienie „utalentowanego, debiutującego twórcy filmów narracyjnych o wyjątkowej wizji, który nie został jeszcze odpowiednio doceniony” i wiąże się z nieograniczoną dotacją w wysokości 25 000 USD.

Nagroda Truer Than Fiction została przyznana Setowi Hernandezowi, reżyserowi filmu unseen. Nagroda, która przyznawana jest od 29 lat i jest „przyznawana początkującemu reżyserowi filmów fabularnych, który nie otrzymał znaczącego uznania”, obejmuje nieograniczoną dotację w wysokości 25 000 USD.

Nagroda Producentów przyznawana przez Bulleit Frontier Whiskey trafiła do Monique Walton. Nagroda ma na celu uhonorowanie „wschodzących producentów, którzy pomimo bardzo ograniczonych zasobów wykazują się kreatywnością, wytrwałością i wizją wymaganą do produkcji wysokiej jakości niezależnych filmów” Nagroda ta, przyznawana od 27 lat, obejmuje nieograniczoną dotację w wysokości 25 000 dolarów ufundowaną przez Bulleit Frontier Whiskey, która od kilku lat utrzymuje wysoką pozycję na Spirit Awards.

„Rozumiejąc ogromne wyzwania stojące przed niezależnymi artystami, ważne jest, aby zapewnić im środki na realizację ich artystycznych wizji” – powiedział Josh Welsh, prezes Film Independent. „Nagrody Emerging Filmmaker Awards zapewniają niezbędne wsparcie tym utalentowanym artystom, umożliwiając im dalsze rozwijanie nowych prac i rozkwitanie jako wyjątkowi artyści.”

Czytaj również:  Selma Blair rozstaje się z CAA, zespołem reklamowym i prawnikiem

Ceremonia wręczenia nagród Spirit Awards, prowadzona przez Aidy Bryant absolwentkę Saturday Night Live, będzie transmitowana na żywo na kanałach IMDb i Film Independent YouTube, a także na innych platformach społecznościowych. Pokaz jest wspierany przez głównego sponsora IMDbPro oraz oficjalnych sponsorów Bulleit Frontier Whiskey, Fiji Water, Miraval i Stella Artois.

W sobotnim brunchu nad morzem udział wzięli także Todd Haynes, Jeffrey Wright, Erika Alexander, Cord Jefferson, Trace Lysette, Troy Kotsur, Zoe Lister-Jones, Dominique Fishback, James Marsden, Glenn i Jill Howerton, Dominic Sessa, Franz Rogowski, Da’Vine Joy Randolph, Pam Koffler, Celine Song i inni.

Latest Posts

Nie przegap