środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Lily Tomlin mówi, że reimaginacja „9 do 5” Jennifer Aniston „będzie trudna do zrealizowania”

Lily Tomlin zna wyzwania związane z sequelem 9 do 5, dlatego uważa, że reimaginacja kultowego filmu z 1980 roku w reżyserii Jennifer Aniston będzie „trudna do zrealizowania”.

Aktorka, która zagrała u boku Dolly Parton i Jane Fondy w oryginalnym filmie, niedawno otworzyła się w magazynie People na temat próby napisania kontynuacji ukochanego filmu w 2018 roku.

„Mieliśmy jedno oficjalne podejście do scenariusza”, wspomina Tomlin. „Projekt po prostu nam nie odpowiadał. Nie mogliśmy tak naprawdę zobaczyć dzisiejszego świata pracy [na stronach]. Ludzie pracują z domu. Biorą pracę koncertową. Nawet nie znają swojego szefa. Są w domu!”

Chociaż wszystkie trzy kobiety miały ponownie wcielić się w swoje role w sequelu, Parton powiedziała później Entertainment Tonight, że ostatecznie „porzuciły cały ten pomysł”

„Nie sądzę, że zrobimy sequel”, powiedziała wówczas piosenkarka „Jolene”. „Nigdy nie udało nam się stworzyć scenariusza, który byłby wystarczająco inny niż pierwszy, a ten okazał się tak dobry”

W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Aniston wyprodukuje reimagining 9 to 5, z nagrodzoną Oscarem Juno pisarką Diablo Cody, która napisze scenariusz.

Kiedy Tomlin usłyszała tę wiadomość, przyznała: „Czułam się trochę tak, jak czułam się w musicalu [2009 na Broadwayu]. Wiesz, część ciebie czuje się odrzucona. Myślisz, że ta postać jest zawsze twoja. I możesz ją ponownie wcielić.”

Jednak gwiazda Grace and Frankie zauważyła również, jak bardzo zmieniło się miejsce pracy na przestrzeni dziesięcioleci, dlatego czuje, że „trudno będzie zrealizować [film]”

Tomlin dodała: „Współczuję Jennifer i jej scenarzystce Diablo, która jest dobrą pisarką”

Czytaj również:  Rob Reiner, Billy Crystal, Quinta Brunson wspominają Normana Leara: "Straciliśmy giganta"

Latest Posts

Nie przegap