8 lipca 2022 | 15:20

Teraz rozmawiamy o Turcji.

Lindsay Lohan postanowiła uczcić swój niedawny ślub z Baderem Shammasem wystawnymi wakacjami na Riwierze Tureckiej.

„Zabawa w słońcu! ☀️🇹🇷,” Lohan, 36, napisała w poście na Instagramie w czwartek wraz z serią zdjęć z jej ucieczki.

Gwiazda „Mean Girls” podzieliła się zdjęciem w różowej, kwiecistej sukience z pomarańczową torbą Hermés Kelly, podziwiając przepiękny widok na Morze Egejskie z balkonu swojego pokoju w The Bodrum Edition.

Dodała również zdjęcia basenu w luksusowym hotelu oraz selfie w pomarańczowym i różowym kostiumie kąpielowym w morzu.

„Dziękujemy naszym drogim przyjaciołom @thebodrumedition”, napisała Lohan na swoim Instagram Story dokumentując posiłek na tarasie wzdłuż wody.

Nie jest jasne, czy jej nowy mąż dołączył do wycieczki jako ich miesiąc miodowy, chociaż nogi mężczyzny można było zobaczyć siedząc przy stole na tarasie.

A view of the Bodrum Edition pool.
She stayed at the Bodrum Edition hotel.
lindsaylohan/Instagram

Aktorka wyraźnie dobrze się odżywiała na wakacjach, bo zamieściła też zdjęcie kilku małych talerzyków z lokalną kuchnią, w tym dipów i tureckich nadziewanych liści winogron.

„So peaceful, love and light my beautiful girl 🙏🏻⭐️”, skomentowała post jej mama, Dina Lohan.

Brat Lindsay, Dakota Lohan, dodał: „😍😍😍 nie może się doczekać, aby cię zobaczyć 🕺🕺🕺”, sugerując, że być może spotkają się w opulentnym miejscu.

Lindsay Lohan and Bader Shammas smiling in a selfie.
Lohan i Shammas związali się węzłem w zeszłym tygodniu.
lindsaylohan/Instagram

The Bodrum Edition jest znany z zapewnienia VIP-owskiego traktowania dla wszystkich swoich gości, z apartamentami kosztującymi do 1,255 dolarów za noc, według strony internetowej hotelu.

Każdy pokój posiada indywidualnie zaprojektowane meble i marmurowe łazienki, jak również w pełni zaopatrzoną mini lodówkę i 24-godzinny serwis pokojowy. Goście mogą również korzystać z miejscowego spa, które obejmuje salon, hammam (vel łaźnię turecką) oraz centrum fitness.

Idealny dla LiLo, która otworzyła nieistniejący już klub plażowy w Mykonos, ośrodek posiada klub nocny na miejscu, jak również ekskluzywny klub plażowy z molo, w którym znajdują się prywatne kabiny.

Czytaj również:  Ellen Pompeo pozuje z rzadko widywaną córką Stellą, lat 14, przed "najlepszą nocą" na Emmys 2024
A selfie of Lindsay Lohan in the sea in Turkey.
Lohan poszła popływać, ciesząc się swoją ucieczką.
lindsaylohan/Instagram

Page Six ekskluzywnie poinformował w zeszłym tygodniu, że Lindsay i Shammas zawiązali węzeł w intymnej ceremonii przed jej 36 urodzinami.

„Mogę potwierdzić, że Lindsay Lohan jest mężatką”, powiedział nam wtedy jej przedstawiciel.

A view of the Aegean Sea from the Bodrum Edition hotel.
Podzieliła się kilkoma snapami z pięknym widokiem z hotelu.
lindsaylohan/Instagram

Gwiazda „Freaky Friday” wywołała plotki o małżeństwie kilka godzin wcześniej, kiedy wzięła na Instagrama, by zachwycić się Shammasem, nazywając go swoim „mężem.”

„Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Znalazł mnie i wiedział, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie”, napisała w poście. „Jestem oszołomiona, że to jest mój mąż. Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna czuć się tak codziennie.”

Bader Shammas and a smiling Lindsay Lohan in a selfie after getting engaged.
The couple got engaged in November 2021.
lindsaylohan/Instagram

Kilka z A-listowych kumpli Lindsay zalało sekcję komentarzy swoimi wiadomościami z gratulacjami, w tym Melissa Gorga, Paris Hilton, Kathy Hilton i Christine Quinn.

Shammas, finansista, zaproponował Lindsay w listopadzie 2021 roku, popping pytanie prezentując ją z masywnym Harry Winston pierścień diamentowy.

Lindsay, która obecnie mieszka w Dubaju, została po raz pierwszy zauważona z Shammasem w lutym 2020 roku.