1 sierpnia 2022 | 1:44pm

Lisa Hochstein twierdzi, że jej zrażony mąż próbuje ją „udusić finansowo”, prowadząc jednocześnie życie na wysokich obrotach ze swoją nową dziewczyną.

Gwiazda „Real Housewives of Miami” złożyła nowe dokumenty, uzyskane wyłącznie przez Page Six, w sprawie jej rozwodu z samozwańczym „bogiem cycków”, w których twierdzi, że on „bierze odwet poprzez ograniczanie [her] dostępu do funduszy”, kiedy ona „nie zgadza się na każde z [his] żądań”.

Lisa, lat 40, wyjaśnia, że chirurg plastyczny, lat 56, udostępnił jej wspólną kartę kredytową w trakcie trwania ich małżeństwa, aby mogła płacić za swoje „wydatki osobiste, wydatki na gospodarstwo domowe i wydatki na dzieci stron”, ale sytuacja zmieniła się, gdy zaczął spotykać się z 26-letnią Katarzyną Mazepą.

„Podczas gdy mąż obecnie podróżuje na bezkosztowe wakacje ze swoją domniemaną dziewczyną do Europy, pozostawił żonę i dzieci bez gotówki, dostępu do funduszy i mniej niż $3,000 dostępnego kredytu na wspólnej karcie kredytowej”, twierdzą dokumenty.

Lisa Hochstein and Lenny Hochstein posting with their children.
Chirurg plastyczny z Miami złożył pozew o rozwód w maju po wejściu w związek z inną kobietą.
lisahochstein/Instagram

Osobowość Bravo-turned-Peacock uważa, że Lenny odmawia „utrzymania status quo”, ponieważ „wyraziła poważne zastrzeżenia co do [his] prośby, aby zorganizować, wyprodukować i rzucić wystawne przyjęcie Halloween z jego dziewczyną w domu małżeńskim dla 800-1000 osób z obecnością dzieci”, zgodnie z dokumentami.

Lisa czuje, że jej obawy „nie zostały wysłuchane” i twierdzi, że jest narażona na „niebezpieczeństwo finansowe” Stwierdza również, że kiedy konfrontuje się z Lennym, on „denerwuje się i werbalnie konfrontuje [her] z poniżającymi komentarzami.”

A selfie of Katharina Mazepa in a black bikini.
Lenny obecnie podróżuje po Europie z dziewczyną Kathariną Mazepą.
KatharinaMazepa/Instagram

Gwiazda reality, która przed ślubem z chirurgiem plastycznym w październiku 2009 roku podpisała intercyzę, stara się o tymczasowe wsparcie.

Adwokat Lenny’ego nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Czytaj również:  Kyle Richards zaprzecza stosowaniu leku odchudzającego Ozempic: 'Pop off'

Page Six złamał wiadomość w maju, że lekarz z Miami planuje rozwód ze swoją żoną po 12 latach małżeństwa. Lisa powiedziała nam, że została „zaskoczona” przez rozstanie i potępiła „lekkomyślne” zachowanie swojego męża.

Lisa i Lenny mają dwójkę dzieci: syna Logana, 7 lat i córkę Elle, 2 lata.

Mazepa tymczasem powiedziała nam, że jest „dumna” z tego, że spotyka się z Lennym, ale twierdzi, że Lisa stworzyła fałszywe konto na Instagramie, aby ją cyberprzemocować.

„Nie mam czasu na dziecinne wybryki i oskarżenia Kathariny”, powiedziała Lisa w odpowiedzi Page Six. „Są one fałszywe i tylko pokazują jej prawdziwe kolory i motywy. Mam swoje dzieci, na których muszę się skupić i staram się trzymać je z dala od niej i tej negatywności. Żaden z tych zarzutów nie jest prawdziwy.”