20 czerwca 2022 | 16:57pm

Gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” Lisa Rinna twierdzi, że Kathy Hilton powiedziała jej, że Kim Richards zmyśliła plotki o Harrym Hamlinie podczas ich niesławnej kolacji z piekła rodem w Sezonie 5.

Rinna – która jest żoną Hamlina od 25 lat – postawiła zarzut w niedzielę pod niepowiązanym zdjęciem Instagrama z psem współgwiazdy Crystal Kung Minkoff po tym, jak Hilton skomentowała, „Tak słodki ❤️.”

Odpowiadając bezpośrednio swojemu wrogowi, Rinna, 58, napisała, „Pamiętam, kiedy po raz pierwszy dostałeś się do programu, zadzwoniłeś do mnie i powiedziałeś 'To, co Kim powiedział o Harrym, wymyśliła to wszystko wiesz, że prawda?’ i po prostu powiedziałem, że wiem, że zrobiła Kathy.”

„Z jakiegoś powodu właśnie dziś o tym pomyślałam”, dodała notoryczna podżegaczka.

Hilton, lat 63, nie odpowiedział na komentarz.

Lisa Rinna and Harry Hamlin at a 2020 fashion show.
Rinna wysunęła niesprowokowane zarzuty w niedzielę na Instagramie.
WireImage

To było podczas już napiętego posiłku podczas podróży obsady do Amsterdamu w 2015 roku, Richards powiedział do Rinny: „Porozmawiajmy o mężu. … Nie mówmy o tym, czego nie chcesz.”

Chociaż Richards, teraz 57, nigdy nie rozwinął tego, do czego się odnosił, wystarczyło, aby Rinna lunge przez stół i chuck jej kieliszek do wina w kierunku Richardsa.

„Nigdy nie zbliżaj się do mojego męża! Do you f-king understand that?!” Rinna krzyczała będąc fizycznie powstrzymywana przez ówczesną koleżankę Yolandę Hadid.

Kim Richards and Kathy Hilton embracing at an event in 2015.
Richards nawiązał do rzekomych szkieletów Hamlina podczas 5 sezonu „RHOBH.”
WireImage

Plotki o Hamlinie, 70, zaczęły wirować ponownie w zeszłym miesiącu, kiedy Kelly Dodd, absolwentka „Real Housewives of Orange County”, zażartowała, że aktor będzie „następny” po tym, jak rzekomy gejowski romans Todda Chrisleya został ujawniony podczas federalnego procesu o oszustwo gwiazdy „Chrisley Knows Best”.

Czytaj również:  Meghan McCain: "Nie ma szans", żebym wróciła do "The View" - ale ta współprowadząca będzie w moim podcaście

Rinna zareagowała na tę uwagę zamieszczając zdjęcie z kolacji w Amsterdamie z brodą nałożoną na twarz.

Kelly Dodd on a episode of
Kelly Dodd niedawno twierdziła, że Hamlin będzie „następny” w ujawnieniu jego rzekomej prawdziwej orientacji seksualnej.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Naturalnie wyglądające włosy na twarzy były prawdopodobnie odniesieniem do slangowego użycia słowa „broda”, które opisuje osobę, która udaje czyjegoś romantycznego partnera, aby pomóc ukryć swoją prawdziwą orientację seksualną.

Podpisała zdjęcie: „Dzień dobry dla Kelly Dodd i tylko Kelly Dodd.”

Filed underbrawo, waśnie celebrytów, media społecznościowe celebrytów, harry hamlin, kathy hilton, kim richards, lisa rinna, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z beverly hills, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, 6/20/22