niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Lori Loughlin zabiera głos po skandalu w Varsity Blues: „Nie można trzymać się negatywności. Życie jest zbyt krótkie”

Aktorka „Pełnej chaty”, która w 2020 r. przyznała się do winy w związku ze spiskiem mającym na celu popełnienie oszustw bankowych i pocztowych, udziela jednego ze swoich pierwszych ważnych wywiadów dla „First for Women”.

Lori Loughlin

Lori LoughlinGilbert Flores/Variety/Getty Images

Pięć lat po sensacyjnym skandalu związanym z przyjęciem do college’u, który wylądował w więzieniu federalnym na prawie dwa miesiące, Lori Loughlin powraca do telewizji, udzielając pierwszego dużego wywiadu dla magazynu, odkąd znalazła się w centrum ogólnokrajowych kontrowersji.

59-letnia Loughlin pojawiła się na okładce najnowszego wydania First for Women , a w towarzyszącym jej artykule omówiła swoje życie w 2024 roku, nie odnosząc się bezpośrednio do skandalu.

„Każdego dnia napotykamy różne przeszkody. Ale dla mnie jest tak, jak mówi ta piosenka: „Zostałem powalony, ale znowu wstałem”” – powiedziała. „Nikt nie powiedział, że życie będzie łatwe; wszyscy popełniamy błędy, ale ważne jest, aby wytrwać”

W 2019 roku ona i jej mąż, Mossimo Giannulli, zostali wymienieni wraz z kilkoma innymi rodzicami w ogólnokrajowym dochodzeniu FBI w sprawie Williama „Ricka” Singera, któremu zapłacono duże sumy pieniędzy za oszukańcze zawyżanie wyników testów dzieci i przekupywanie urzędników uczelni, aby uzyskać ich przyjęcie. Loughlin i Giannulli przyznali się do konspiracji w celu popełnienia oszustwa w związku ze sprawą, która została nazwana Operacją Varsity Blues. Aktorka Full House została skazana na dwa miesiące więzienia w październiku 2020 r.; została zwolniona w grudniu 2020 r. tuż przed odbyciem pełnego wyroku.

Po zwolnieniu Loughlin powróciła do aktorstwa w serialu Great American Family When Hope Calls pod koniec 2021 roku. Niedawno pojawiła się przed szerszą publicznością, grając podwyższoną wersję siebie w pożegnalnym sezonie HBO Curb Your Enthusiasm , który niedawno się zakończył. W odcinku z 10 marca parodiowała samą siebie, opierając się na fabule, która koncentrowała się na jej reputacji, która ucierpiała w wyniku skandalu.

Czytaj również:  John Oliver mówi, że Alex Jones zamienił jego proces w "cyrk"

Okładka magazynu przywraca jednak Loughlin jej łatwą do polubienia publiczną osobowość. Chociaż unikała dyskusji na temat kontrowersji, z którymi jej nazwisko jest tak ściśle związane, mówiła o swoich obecnych poglądach.

„Staram się być wyrozumiałą osobą. Nie jestem osobą, która trzyma się rzeczy. Rzeczy przytrafiają się każdemu. Wszyscy byliśmy w sytuacji, w której musieliśmy prosić o przebaczenie, ale aby o nie prosić, musisz nauczyć się i wiedzieć, jak również przebaczać” – powiedziała, omawiając siłę pójścia naprzód.

„Moja rodzina nie chowała urazy” – dodała. „Nie dorastałam w domu, w którym jeśli popełniłeś błąd, nie wybaczano ci. Nikt nie jest doskonały, wszyscy popełniamy błędy. Więc zawsze mówiono mi, żebym odpuściła. I myślę, że dla własnego zdrowia musisz odpuścić, ponieważ nie możesz trzymać się negatywności. Życie jest zbyt krótkie”

Z jej pobytem za kratkami w przeszłości, Loughlin wydaje się być gotowa, aby przejść dalej – i pokazała, że jest nawet gotowa, aby się z tego trochę pośmiać. W swoim odcinku Curb aktorka szukała głównego bohatera komedii improwizowanej, Larry’ego Davida, aby zasponsorował jej wejście do jego elitarnego wiejskiego klubu po tym, jak stała się społecznym pariasem w Los Angeles. Jednak ostatecznie ujawniła się jako osoba, która oszukuje na polu golfowym, kłamie, aby uzyskać przywileje parkingowe dla niepełnosprawnych i flirtuje, aby uzyskać najlepsze czasy tee.

Loughlin nie udzielała wywiadów po roli, ale producent wykonawczy Curb Jeff Schaffer powiedział The Hollywood Reporter po odcinku, że była natychmiastową zgodą, gdy przedstawili jej historię i że pokochała odcinek po jego emisji.

„Zadzwoniliśmy do jej menadżera, któremu się to spodobało, a który następnie porozmawiał z Lori, a ona powiedziała: 'Wchodzę w to, jestem całkowicie gotowa’ I tak było. Była świetna”, powiedział Schaffer. „Wszystko, co jej rzuciliśmy, była gotowa zrobić. Ona tworzy ten odcinek. Bardzo się cieszę, że chciała to zrobić.”

Czytaj również:  Analiza Cannes: Zdobywcy nagród jury i przegrani, na których warto zwrócić uwagę w sezonie oscarowym

Dodał: „Wspaniale jest móc śmiać się z samego siebie. To świetny sposób, aby zostawić przeszłość za sobą. Mam nadzieję, że to pomoże jej w karierze. Była świetna i powinna pracować. Była naprawdę zabawna i wspaniale się z nią pracowało.”

Tak zabawna i autoironiczna rola to jedna rzecz, która daje jej poczucie wdzięczności.

„Jestem wdzięczna”, powiedziała First for Women. „Powiedziałabym, że jestem silna, wdzięczna, otwarta i miła”

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Sign Up

Latest Posts

Nie przegap