3 sierpnia 2022 | 8:32pm

Alexa, nie graj „Toxic” Britney Spears.

Gwiazda „Love Island USA” Felipe Gomes odpłaca się byłej Courtney Boerner za to, że po jego odejściu z willi źle mówiła o ich rzekomo „toksycznym” romansie w reality TV.

„Nie czuję się w ten sposób. Oglądałem tę część i nie zrozumiałem, co chciała przez to powiedzieć”, mówi Page Six.

„Więc, byłem jak, 'OK, to jej opinia.’ Szczerze mówiąc, z wiadomości, które dostałem na moim Instagramie i wszystko, [viewers] nie czują się w ten sposób.”

Po tym jak Boerner rzuciła Gomesa dla nowego Wyspiarza Bryce’a Finsa, wyraziła ulgę z powodu nazwania tego quits z brazylijskim modelem, ponieważ czuła, że ich dynamika była „toksyczna.”

Felipe Gomes
Gwiazda „Love Island USA” Felipe Gomes opisuje koniec swojego romansu z Courtney Boerner w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six.

„To było 'toksyczne’, ale ona pocałowała mnie zanim opuściłem willę? Więc dlaczego całujesz [me] i mówisz [me] w rozmowie, że chcesz znać Bryce’a, ale nadal chcesz znać mnie?” pyta.

Jednak Gomes nie chce „wchodzić w dramat” z Boernerem, ponieważ dąży do związku z Finsem. „Nie zamierzam … walczyć czy cokolwiek,” nalega. „Lubię ją jako osobę”.

Mimo to, Gomes nie może nie zauważyć jak szybko Boerner odwrócił głowę – szczególnie po tym jak naciskał go na temat tego co mógłby zrobić, gdyby nowa gorąca bombka weszła do mieszanki.

Love Island USA
Gomes i Boerner (daleko po prawej) poczuli, że zaiskrzyło między nimi w reality show Peacock.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

„Zapytała mnie, jak pięć lub sześć razy, 'Więc jeśli inna dziewczyna przyjdzie do willi, odwrócisz głowę?’ Bryce przyszła do willi i odwróciła głowę. A ja od początku mówiłam jej, że to może się zdarzyć z każdym. Uczucia mogą się tak bardzo zmienić” – wspomina.

„Nie mów mi zawsze: 'Będziesz odwracać głowę’ – a potem odwracasz głowę dla pierwszego faceta, który wchodzi do willi.”

Innym punktem spornym było stwierdzenie Boerner, że znalazła się w sytuacji, w której zmagała się z rozmowami z Gomesem. Pomimo intensywnej chemii fizycznej między parą, dzieliła się obawami, że on nie wykazywał zainteresowania poznaniem jej na głębszym poziomie podczas słownych wymian.

Czytaj również:  Lisa Rinna jest "szczęśliwa", że zostawia za sobą "RHOBH": kumpel Brad Goreski
Felipe Gomes and Bryce Fins
Boerner ostatecznie rzuciła Gomesa, by związać się z nowym chłopakiem Bryce’em Finsem.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

„Nie czułem, że to było jednostronne”, mówi Gomes o swojej komunikacji z Boernerem. „Pytałem ją o normalne rzeczy. Ale w willi pytasz o tak wiele rzeczy i … czasami … nie masz już o co pytać. Twój umysł jest jak zaciemnienie i jesteś jak, 'Potrzebuję przerwy teraz. Nie mogę cię o nic zapytać”, dodaje o wymagającym procesie randkowania.

„Po prostu czułem, że ona chce, abym poznał ją głębiej, w sposób, w jaki robi wiele innych rzeczy. A dla mnie to jak 'OK, to przyjdzie we właściwym czasie'”

Mimo, że cierpliwe podejście Gomesa nie sprawdziło się w przypadku Boernera, pozostaje on z nadzieją, że jego idealna partnerka czeka na niego poza willą.

Felipe Gomes
Gomes, pracujący model mieszkający w Dubaju, ma nadzieję znaleźć miłość poza willą.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

„Wiem, że idealny związek pojawi się, gdy będę się go najmniej spodziewać. Nigdy nie planujesz, że się zakochasz. Jestem jednak na to gotowa, gdy to nadejdzie” – mówi mieszkanka Dubaju. „W tej chwili staram się skupić na pracy, a kiedy nadejdzie związek, będę bardzo szczęśliwa i na pewno będę się dobrze bawić”.

Do tego czasu Gomes będzie obserwował, jak jego nowi przyjaciele kończą swoje podróże na „Love Island USA”

„Isaiah [Campbell] i Sydney [Paight], dla mnie to ta jedyna [couple who will win]”, mówi, przewidując, że ognisty duet zabierze do domu upragnioną nagrodę 100 000 dolarów na koniec sezonu.

Love Island USA
Gomes nie widzi Boernera (w środku) wygrywającego z Fins nagrodę 100,000$ na koniec sezonu.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

„Walczą, płaczą. Zrobili wszystko, a oni wciąż tam są i wciąż są razem. Gdyby ktoś wszedł do willi, naprawdę trudno zniszczyć to, co mają.”

Tymczasem Gomes nie jest przekonany, że Boerner i Fins mają to, czego potrzeba, by zostać nazwanym „ulubioną parą Ameryki.”

„Mam nadzieję, że mogą iść [to the finals], ale nie sądzę, że mogą wygrać mecz,” mówi. „Nie czuję, że oni mogą wygrać grę”

Czytaj również:  Colin Jost żartuje z ciała żony Scarlett Johansson w programie "SNL

„Love Island USA” – prowadzony przez Sarah Hyland – jest dostępny do streamingu na Peacock. Nowe odcinki spadają od wtorku do niedzieli o 9 p.m. ET.