środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

luann de Lesseps szczegółowo opisuje utratę dziewictwa ze „starszym” mężczyzną w samochodzie na balu maturalnym

Bal maturalny Luann de Lesseps był jak z filmu dla nastolatków.

Absolwentka „Real Housewives of New York City” podzieliła się informacją, że straciła dziewictwo w noc swojej szkolnej potańcówki, gdy miała 18 lat.

„Obliczyłam to. Uprawialiśmy seks w samochodzie, co jest jak studniówka. Jim był starszy ode mnie, ale bardzo przystojny i słodki. Pomyślałam, że to idealny facet, z którym mogłabym stracić dziewictwo, ponieważ był dobroduszny. To było świetne doświadczenie. Potem wszystko się potoczyło: romans z chłopakami”, powiedziała Bustle w wywiadzie opublikowanym w środę.

Luann de Lesseps nazwała siebie „spóźnialską”, ponieważ straciła dziewictwo w wieku 18 lat. Michael Simon/Shutterstock
Absolwentka „Real Housewives of New York City” przyznała, że „przeliczyła się”, gdy po raz pierwszy uprawiała seks. countessluann/Instagram
„Jim był starszy ode mnie, ale był bardzo przystojny i słodki” – powiedziała Bustle. Greg Pace/Shutterstock for People

De Lesseps, lat 59, opisała siebie jako „późno dojrzewającą”, zauważając, że „nie czuła się pewnie” jako nastolatka.

„Byłam wyższa od wszystkich chłopców. Pamiętam, jak pewien chłopak powiedział: „Szkoda, że jesteś taka wysoka, bo masz taką ładną buzię” Więc tak naprawdę nie miałam chłopaka ani nie uprawiałam seksu, dopóki nie skończyłam 18 lat” – powiedziała.

W dzisiejszych czasach pewność siebie gwiazdy „Luann & Sonja: Welcome to Crappie Lake” sięga zenitu, a ona nigdy nie stroni od mówienia o swoim życiu miłosnym w reality TV.

De Lesseps wyjaśniła, że jej wzrost obniżył jej pewność siebie w szkole średniej. Stephen Lovekin/Shutterstock for People
Obecnie regularnie opowiada o swoim życiu miłosnym w reality TV. Elder Ordonez / SplashNews.com

De Lesseps powiedziała Bustle, że nie spędza już czasu w hotspocie „RHONY” Regency, zamiast tego spotyka się z mężczyznami „przez innych przyjaciół, na przyjęciach, w barach” – a nawet w sklepach sieciowych.

„Sekcja z artykułami domowymi w Bed Bath & Beyond to dobre miejsce. Wielu facetów kupuje tam tostery i takie tam, bo się rozwodzą. Ponadto, jeśli uda ci się dostać zaproszenie na imprezę w ambasadzie, to zawsze dobrze, ponieważ jest tam wielu mężczyzn, którzy są obcokrajowcami” – powiedziała.

Oprócz spotykania się z rozwodnikami, była „gospodyni domowa” wciąż daje szansę młodszym mężczyznom, drażniąc się, że żyje teraz swoim „najlepszym życiem kuguara.”

Czytaj również:  Kelly Clarkson "nie żałuje" "trudnego" rozwodu z Brandonem Blackstockiem: raport

„Po prostu umawiam się na randki i dobrze się bawię, a także dużo podróżuję z kabaretem” – powiedziała.

„Po prostu umawiam się na randki i dobrze się bawię, a także dużo podróżuję z programem kabaretowym” – wyjaśniła de Lesseps. Brett D. Cove / SplashNews.com
Niedawno wywołała plotki o romansie z Olivierem Sarkozym i Joe Bradleyem. countessluann/Instagram

Ostatnio de Lesseps była widziana na lunchu z byłym mężem Mary-Kate Olsen, Olivierem Sarkozym, w marcu, ale powiedziała, że „nie widziała” go od tego czasu.

Wcześniej piosenkarka „Money Can’t Buy You Class” znalazła się w miłosnym trójkącie z Danielle Oliverą i Joe Bradleyem po tym, jak ona i gwiazda „Southern Hospitality” flirtowały w programie „Watch What Happens Live”, podczas gdy on był romantycznie związany z gwiazdą „Summer House”.

35-letnia Olivera powiedziała Page Six, że później namierzyła telefon 28-letniego Bradleya i zobaczyła, że był on w mieszkaniu de Lesseps w Upper East Side. Para pozostała jednak milcząca na temat tego, co dokładnie się wydarzyło.

Latest Posts

Nie przegap