10 sierpnia 2022 | 8:14pm

Młoda matka i jej trójka dzieci, które rzekomo mieszkały z Ezrą Millerem na farmie aktora w Vermont, podobno zaginęły.

Policja stanowa w Vermont poszukuje 25-letniej kobiety i jej dzieci – w wieku 5, 4 i 1 roku – wierząc, że gwiazda „Flasha” może ukrywać miejsce ich pobytu, donosi Rolling Stone w środę.

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez publikację, funkcjonariusze VSP twierdzą, że przynajmniej dwukrotnie w ciągu weekendu próbowali doręczyć mamie nakaz opieki w nagłych wypadkach, o który poprosiła prokuratura stanowa, a który wymagał usunięcia dzieci zarówno z nieruchomości, jak i spod jej opieki.

Ale Miller, 29 lat, rzekomo powiedział policjantom, że rodzina nie mieszkała tam od miesięcy, co według prokuratury stanowej wyglądało na próbę „uniknięcia doręczenia” nakazu.

Rolling Stone donosi, że to właśnie podczas jednej z wizyt władz w 96-akrowej posiadłości w Stamford w celu odnalezienia rodziny, Miller został oskarżony o włamanie do domu i kradzież kilku butelek alkoholu w maju.

Matka i jej troje dzieci rzekomo mieszkające z Ezrą Millerem są podobno zaginione.
WireImage

Lokalne źródło powiedziało magazynowi, że kilku funkcjonariuszy było w domu gwiazdy „Perks of Being a Wallflower” we wtorek wieczorem przez prawie godzinę, choć powód nie został wyjaśniony. Po skontaktowaniu się z Rolling Stone, rzecznik prasowy VSP skierował punkt sprzedaży do Departamentu Dzieci i Rodzin w Vermont, który odmówił komentarza ze względu na obawy o poufność.

The outlet zauważa również, że matka zamieszczała codziennie posty na mediach społecznościowych z nieruchomości do połowy lipca, kiedy jej konto stało się ciemne i wydawało się być usunięte.

Reps for Miller nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Ezra Miller
Policja uważa, że aktor „Flash” ukrywa miejsce pobytu rodziny.
Hawaiʻi Police Department

Nakaz został podobno sporządzony w obawie o bezpieczeństwo dzieci, gdyż posiadłość Millera jest rzekomo zaśmiecona bronią palną, amunicją i marihuaną.

Wiele źródeł znających sytuację, w tym ojciec dzieci, przedstawiło oskarżenia Rolling Stone w exposé opublikowanym w czerwcu.

Czytaj również:  Królowa Elżbieta zirytowana Meghan Markle nie pogodzi się z ojcem, twierdzi książka

Dwa ze źródeł twierdziły, że w domu gwiazdy „Fantastycznych bestii” leżały porozrzucane pistolety bez opieki, a na nagraniach wideo widać broń ustawioną obok wypchanych zwierząt.

Jedno źródło dodało, że 1-latka raz rzekomo podniosła luźny pocisk i włożyła go do ust.

Miller został oskarżony o włamanie na początku tego tygodnia z powodu incydentu w maju.
Dave Benett/Getty Images for Ale

Dodatkowo, oba źródła zarzucały, że przy dzieciach często i mocno używa się marihuany.

Według Rolling Stone, kobieta wprowadziła siebie i swoje dzieci do domu Millera w połowie kwietnia po tym, jak spotkała się na Hawajach miesiąc wcześniej.

W czerwcu podkreślała w publikacji, że Miller zapewnił „bezpieczne środowisko dla [her] trójki bardzo małych dzieci.”

Gwiazda „Fantastic Beasts” została dwukrotnie aresztowana na Hawajach na początku tego roku.
Getty Images

Mając „złe przeczucie w [his] żołądku”, tata skontaktował się ze służbami DCF i lokalną policją w połowie maja, aby przeprowadzić badania lekarskie swoich dzieci.

Pracownik socjalny rzekomo odwiedził farmę Millera 16 maja i poinformował ojca, że jego dzieci „wyglądały dobrze”, ale czuł, że mają „więcej pracy do zrobienia”, zgodnie z wiadomościami tekstowymi przejrzanymi przez Rolling Stone.

Jest to najnowszy w ciągu problemów prawnych dla aktora, który został dwukrotnie aresztowany na Hawajach na początku tego roku – raz za zakłócanie porządku, do którego przyznali się bez zarzutu, a innym razem za rzekome rzucenie krzesłem w kobietę. Miller – który używa zaimków they/them – został również oskarżony o „uwodzenie” nastolatki i miał zakaz zbliżania się wydany przeciwko nim przez kobietę i jej 12-letnie dziecko.