środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Maren Morris ujawnia się jako biseksualistka 5 miesięcy po sfinalizowaniu rozwodu z Ryanem Hurdem: „Szczęśliwa duma

Maren Morris wyszła i jest z tego dumna.

34-letnia piosenkarka „Middle” publicznie ujawniła się jako biseksualistka w poście w mediach społecznościowych na cześć Miesiąca Dumy.

Po wyprzedanym występie w Phoenix w niedzielę, Morris rzuciła się do mediów społecznościowych, aby podzielić się wiadomością.

34-letni wykonawca przeboju „Middle” publicznie ujawnił się jako biseksualista w poście w mediach społecznościowych na cześć miesiąca dumy. AP
W styczniu Morris sfinalizowała rozwód z Ryanem Hurdem po pięciu latach małżeństwa po złożeniu wniosku w październiku 2023 roku. Getty Images for The Recording Academy

„Happy to be the B in LGBTQ+, happy pride 🌈”, podpisała serię zdjęć z trasy „RSVP Redux” udostępnionych na Instagramie.

Niektóre z fotek udostępnionych jej 3,9 milionom obserwujących na platformie pokazały, że zdobywczyni Grammy dumnie macha flagą Pride.

W styczniu Morris sfinalizowała rozwód z Ryanem Hurdem po pięciu latach małżeństwa.

Piosenkarka „Bones” złożyła wniosek o rozwiązanie małżeństwa 2 października. Jako przyczynę rozstania podała „różnice nie do pogodzenia”. Marenmorris/Instagram

W dokumentach sądowych uzyskanych przez Page Six piosenkarka „Bones” złożyła wniosek o rozwiązanie małżeństwa 2 października 2023 roku. Jako powód podała „różnice nie do pogodzenia”.

Sędzia utrzymał w mocy umowę o rozliczeniu majątku i intercyzę zawartą przez byłych małżonków.

Hurd ma płacić Morrisowi 2100 dolarów miesięcznych alimentów na ich syna, choć para będzie dzielić się opieką nad 4-latkiem.

Byli małżonkowie będą dzielić się opieką nad swoim 4-letnim synem, Hayesem. Marenmorris/Instagram

Wydaje się, że rozstanie nastąpiło nagle, ponieważ Morris podała, że data ich separacji jest taka sama jak data złożenia pozwu.

Morris i Hurd zaczęli spotykać się w 2015 roku po kilku latach znajomości. Zaręczyli się w 2017 roku i zawiązali węzeł małżeński niecały rok później, w 2018 roku.

Muzycy powitali swoje pierwsze i jedyne wspólne dziecko, Hayesa, w marcu 2020 roku.

Morris w zeszłym roku ogłosiła, że odchodzi z muzyki country z powodu „toksyczności” branży. Getty Images

Niecałe dwa tygodnie przed złożeniem pozwu o rozwód z Hurdem, Morris ogłosiła, że odchodzi z muzyki country ze względu na „toksyczność” branży.

Piosenkarka powiedziała, że czuje się „słusznie cyniczna” wobec tego, czym stał się ten gatunek i nie może dłużej „uczestniczyć w naprawdę toksycznych ramionach” muzyki country w Nashville.

„Uwielbiam mieszkać w Nashville, mam swoją rodzinę”, powiedziała w podcaście „Popcast” New York Timesa. „Jest powód, dla którego ludzie przyjeżdżają tam z Los Angeles i Nowego Jorku, aby z nami pisać. To dlatego, że mamy tam niesamowitych autorów piosenek. To się nie zmieni.”

Czytaj również:  Jerry O'Connell, Rebecca Romijn pozują do zdjęcia na plaży z bliźniakami po kłótni z Johnem Stamosem
Piosenkarka powiedziała, że nie może dłużej „uczestniczyć w naprawdę toksycznych ramionach” muzyki country w Nashville. Getty Images

„Mamy tam niesamowitych autorów piosenek, więc to się nie zmieni”, kontynuowała.

„Nie mogłam już dłużej robić tego cyrku – czuć, że muszę absorbować i wyjaśniać złe zachowania ludzi i śmiać się z tego. Po 2020 roku po prostu nie mogłam tego robić. Zmieniłem się. Wiele rzeczy zmieniło się we mnie w tym roku.”

Latest Posts

Nie przegap