czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Margaret Qualley wiedziała, że Jack Antonoff zostanie jej mężem po dwóch tygodniach: „Byłam zakochana po uszy

Margaret Qualley mówi, że „od razu wiedziała, że Jack Antonoff jest tym jedynym”

W rzeczywistości gwiazda „Pokojówki” była tak pewna, że zapytała dyrektor kreatywną Chanel Virginie Viard, czy byłaby skłonna uszyć jej suknię ślubną na dwa lata przed zaślubinami pary w sierpniu 2023 roku.

„Poznałam Jacka prawdopodobnie dwa tygodnie wcześniej, ale od razu byłam zakochana po uszy” – powiedziała Qualley w wywiadzie dla Elle UK opublikowanym w środę. „Czułam, że to mój mąż.”

W momencie ujawnienia tych informacji, 29-letnia aktorka była w trakcie przymiarek do pokazu haute couture Chanel na lato 2021 r., w którym, jak na ironię, miała założyć suknię ślubną w kolorze kości słoniowej.

29-letnia aktorka powiedziała Elle UK, że wiedziała, że 39-letni producent muzyczny jest tym jedynym „od razu” Getty Images for Champagne Collet & OBC Wines

„Rozmawiałam o Jacku i powiedziałam jej: „Myślę, że właśnie spotkałam mężczyznę, za którego wyjdę za mąż. I, Virginie, jeśli mam rację, uszyjesz mi suknię ślubną?” – wspominała. „Odpowiedziałam: 'Daj mi dwa lata…'”

Para powiedziała sobie „tak” prawie dokładnie dwa lata później podczas ceremonii w New Jersey, a panna młoda oczywiście miała na sobie suknię Chanel z dekoltem w szpic i buty Mary Jane.

Pomimo fanfar otaczających ich zaślubiny ze względu na gości z listy A, takich jak Taylor Swift i Lana Del Rey, Qualley powiedziała, że ten dzień był wszystkim, o czym kiedykolwiek marzyła.

„Poznałam Jacka prawdopodobnie dwa tygodnie wcześniej, ale od razu byłam zakochana po uszy” – powiedziała. „Byłam pewna i wiedziałam, że to mój mąż” Getty Images for The Recording Academy

„Byłam tą dziewczęcą dziewczyną, która spacerowała z moją siostrą, fantazjując o naszych ślubach lub o tym, jacy będą nasi mężowie” – powiedziała outletowi, zauważając, że był to „słodki i wyjątkowy i po prostu najbardziej magiczny dzień w moim życiu.”

Pomimo lat spędzonych na planowaniu idealnego dnia, Qualley powiedziała, że nigdy nie chciała, aby jej ślub był wielką produkcją, dopóki nie pojawił się 39-letni Antonoff.

Czytaj również:  Królowa Elżbieta II martwiła się, że książę Harry jest "nadmiernie zakochany" w Meghan Markle: biografia

„Nie sądzę, że miałabym tak duże wesele, gdyby nie Jack”, powiedziała publikacji.

Para zaczęła spotykać się w sierpniu 2021 roku, a dokładnie dwa lata później zawarła związek małżeński. Jackantonoff/Instagram

„Chciałam, żeby to było z nim coś wielkiego. Chodziło o to, że Jack potrzebuje dużego ślubu. I wydawało się, że będzie zabawniej” – kontynuował Qualley.

„Ma tak wielu wspaniałych przyjaciół i ogromną rodzinę. Myślę, że [wesela] są prawie tak samo dla twojej rodziny i przyjaciół, jak dla ciebie. To był słodki, wyjątkowy i najbardziej magiczny dzień w moim życiu.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Teraz, gdy minęło już sześć miesięcy, para zadomowiła się w swoim nowym życiu jako mąż i żona – które, jak powiedziała, nie wygląda dużo inaczej.

Gwiazda „Pokojówki” powiedziała publikacji, że życie małżeńskie nie było dla nich „drastyczną zmianą”. Instagram

„Myślę, że od początku działaliśmy jak małżeństwo, więc nie była to drastyczna zmiana, ale naprawdę uwielbiam to bezpieczeństwo” – wyjaśniła modelka, zauważając, że ona i Antonoff przeprowadzili się do New Jersey i cieszą się wolniejszym tempem życia.

„Ciężko byłoby mu się ode mnie odciąć. Cieszę się, że prawo jest w to zaangażowane” – zażartowała.

Para po raz pierwszy wywołała plotki o romansie w sierpniu 2021 roku po tym, jak została zauważona w Nowym Jorku. Niecały rok później nagrodzony Grammy producent zadał pytanie za pomocą okrągłego iskiernika o wartości 100 000 dolarów.

Latest Posts

Nie przegap