poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Mark Cuban mówi, że opuści „Shark Tank” w 2025 roku

Mark Cuban powiedział, że planuje odejść z serialu ABC Shark Tank po prawie 15 latach bycia stałym uczestnikiem programu.

Cuban powiedział The Hollywood Reporter, że spodziewa się odejść w 2025 roku, po zakończeniu następnego sezonu.

Miliarder, właściciel Dallas Mavericks, początkowo ujawnił swoją decyzję w odcinku podcastu All the Smoke , który został wyemitowany w zeszłym tygodniu, dzieląc się z gospodarzami i byłymi graczami NBA Mattem Barnesem i Stephenem Jacksonem, że nadszedł czas, aby przejść dalej.

„Chcę po prostu spędzić kilka wakacji z moimi nastolatkami, zanim pójdą na swoje” – dodał Cuban w e-mailu do THR. „Nie ma to nic wspólnego z programem. Uwielbiam go. Uwielbiam w nim być. Uwielbiam to, co reprezentuje i jak motywuje przedsiębiorców na całym świecie”

Wcześniej powiedział Forbes, że zainwestował 29 milionów dolarów w co najmniej 85 firm od czasu dołączenia do Shark Tank.

„Z jednej strony rozumiem, że nikt nie powinien mieć takiego bogactwa, ale jest jak jest” – powiedział Cuban. „Wykorzystujesz to jak najlepiej i wcale nie czuję się z tego powodu winny. Dałem z siebie wszystko, by się tu dostać”

Shark Tank jest podstawowym programem ABC od czasu jego debiutu w 2009 roku. W serialu aspirujący przedsiębiorcy przedstawiają swoje pomysły, produkty lub firmy panelowi „rekinów”, którzy decydują, czy zainwestować.

Cuban zadebiutował jako gościnny rekin w drugim sezonie, a od trzeciego sezonu w 2012 roku jest stałym bywalcem serialu.

„Uwielbiam to, ponieważ wysyła wiadomość, że amerykański sen jest żywy i ma się dobrze” – powiedział Cuban Barnesowi i Jacksonowi w ich podcaście. „Czuję, że robiąc Shark Tank przez te wszystkie lata, wyszkoliliśmy wiele pokoleń przedsiębiorców, że jeśli ktoś może pochodzić z Iowa, Sacramento lub gdziekolwiek indziej i pojawić się na dywanie Shark Tank i pokazać swój biznes i zawrzeć umowę, to zainspiruje pokolenia dzieci.”

Czytaj również:  Jon Favreau mówi, że Robert Downey Jr. prowadził rozmowy w sprawie innej postaci Marvela, zanim został Iron Manem

Latest Posts

Nie przegap